Перший в Україні рекрутинговий центр 67-ї механізованої бригади відкрили у Львові
Перший в Україні центр рекрутингу 67-ї окремої механізованої бригади запрацював у Львові. Тут охочі можуть більше дізнатися про службу та вакансії у бригаді, поспілкуватися з військовими і долучитися до війська. Також для бійців бригади та їх родин тут працюватиме патронатна служба.
Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Львівську міську раду.
У чому проблема?
Підполковник Олександр Поляєв, командир 67-ї окремої механізованої бригади, наголосив, що попри те, що вже третій рік війни, часом дуже мало інформації для людей, які раніше не служили. І часто перше знайомство з військом відбувається тоді, коли людині вручають повістку і вона не готова до служби найперше морально.
"У Центрі ми маємо можливість більш конкретизовано пояснити, як це відбувається. Бо це все не так страшно – лякає невідомість. А тут ми готові надати будь-яку інформацію щодо служби, як це відбувається і як підготуватися найкраще. Важливо й те, що в нас є комунікація не лише з людиною, яка йде служити чи служить, але й з її родиною», – пояснив Олександр Поляєв.
За його словами дуже багато людей, які служать у бригаді, є львів'яни, і за сприяння місцевої влади вдалося відкрити перший центр рекрутингу саме у Львові. Такі центри планують відкривати по всій Україні.
Яке рішення?
Мер Львова Андрій Садовий підкреслив, що Центри рекрутингу – це якісно новий рівень комунікації між військом і людьми, які стають на захист нашої країни.
"Тут у максимально дружній атмосфері все розкажуть, покажуть, проконсультують і дадуть всю необхідну інформацію. Ми всі хочемо Перемоги і працюємо на тим, щоб вона настала якнайскоріше. Тому запрошуємо приходити і дізнаватися більше про можливості долучитися до війська», – зауважив Садовий.
Звернутися сюди може будь-хто.
Як це працює?
Зараз 67-ма бригада шукає до себе в команду операторів БПЛА, водіїв, стрільців, артилеристів, зв'язківців, снайперів, медиків, а також фінансистів та юристів.
«На сьогодні дуже потрібні пілоти. Тому людина, яка трішки розуміється в техніці, дуже потрібна, а ми завжди готові навчити, як професійно літати. Бо саме БПЛА на сьогодні – один з найголовніших видів забезпечення бою. Також потрібні водії, механіки-водії – тобто ті, які можуть керувати БМП, БТР, танками», – наголосив командир бригади підполковник Олександр Поляєв.
Важливо, що у приміщенні центру працюватиме патронатна служба бригади «Незламні крила», яка опікується пораненими й полоненими бійцями, надає допомогу рідним і близьким побратимів. Фахівці реабілітаційного центру NextStep Ukraine Lviv надаватимуть безкоштовне лікування важкопораненим військовослужбовцям бригади.
«Основне завдання патронатної служби – супровід військовослужбовців. На жаль, на державному рівні недостатньо підтримки і супроводу військових, які отримали поранення. Держава дає багато можливостей для лікування, але ці ресурси не безкінечні. А тут у нас є взаємодія з нашими закордонними партнерами для можливостей лікування наших хлопців», – підсумував підполковник Олександр Поляєв, командир 67-ї окремої механізованої бригади.
Довідка
67 окрема механізована бригада – когорта добровольців, людей різних професій, які пліч-о-пліч стали на захист України від російських загарбників. Бригада створена 5 квітня 2022 року на базі підрозділів Добровольчого Українського Корпусу, значна частина побратимів воює ще з 2014 року. Серед відомих бійців бригади – Герої України Дмитро «Да Вінчі» Коцюбайло, Тарас «Хаммер» Бобанич, Сергій «Норд» Коновал та ін.
Бійці бригади брали участь у Харківському контрнаступі, у 2023 році вели бої під Бахмутом, згодом під Кремінною у Серебрянському лісі, на початку 2024-го стримували навалу ворога у місті Часів Яр, на Куп'янському напрямку. З червня 2024 року воїни бригади тримають оборону на Лиманському напрямку.