У столиці відбудеться захід Kyiv Impact Entrepreneurs Meetup #2, присвячений розвитку соціального підприємництва
12 листопада в Києві відбудеться Kyiv Impact Entrepreneurs Meetup #2 — офлайн захід, присвячений розвитку соціального підприємництва та імпакт-бізнесів в Україні.
Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
Українські соціальні підприємці та імпакт-бізнеси стикаються з серйозними викликами під час війни. Недостатність ресурсів, відсутність донорської підтримки, обмежений доступ до нових знань і партнерів — це частина проблем, з якими їм доводиться стикатися. Окрім того, соціальні інновації, які можуть сприяти сталому розвитку країни, часто залишаються недооціненими або ж не мають достатнього простору для обговорення і впровадження.
Яке рішення?
Kyiv Impact Entrepreneurs Meetup #2 пропонує вирішення цих проблем шляхом створення платформи для обміну досвідом, залучення нових партнерів і донорів, а також поширення знань про найкращі практики соціального підприємництва. Захід, організований SILab Ukraine та USVF, збере на одному майданчику підприємців, представників фондів, експертів та донорів, щоб обговорити, як соціальні інновації можуть допомогти Україні стати на шлях сталого розвитку.
Як це працює?
12 листопада учасники зустрінуться у Києві на одноденному заході, що включатиме три панельні дискусії на теми:
- Донор знайдись: актуальні можливості залучення донорської підтримки для соціальних підприємців.
- "Вау, а так працює?": досвід країн Балтики і Східного партнерства у розвитку соціального підприємництва.
- Вперед і вгору: роль інновацій і технологій у розвитку сфери соціального підприємництва та імпакт-інвестування в Україні.
Важливим елементом події стане інтерактивна сесія нетворкінгу, що допоможе учасникам будувати нові партнерства та обмінюватися ідеями.
Окрім основної програми, увечері відбудеться приватний показ документального фільму "Underseen". Цей 25-хвилинний фільм британського режисера Рафаеля Кортеса розповідає про українських жінок, які розвивають інклюзію під час війни. Головною героїнею є Аліна Марненко, співзасновниця Музею в темряві "Третя після опівночі", яка через свій проєкт змінює уявлення про людей з інвалідністю. Після показу відбудеться обговорення за участі героїв фільму та експертів, модераторкою виступить журналістка Ірина Славінська.
Щоб потрапити на приватний показ, реєструйтеся за посиланням. Кількість місць обмежена.
Подія організована SILab Ukraine та USVF разом з NewDoor в межах проєкту IMPULSS за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Латвії та завдяки Impact Europe і The Possible.