fbpx
Сьогодні
18:19 31 Жов 2024

Національний музей Голодомору-геноциду пропонує школярам з-за кордону відвідати віртуальну екскурсію

Національний музей Голодомору-геноциду в Києві підготував віртуальні екскурсії для українознавчих шкіл діаспори.

Про це у Фейсбуці повідомила голова Світової координаційної виховно-освітньої Ради Світового конгресу українців (СКВОР СКУ) Любов Любчик, пише Рубрика.

У чому проблема?

Як розповіла представниця Світового конгресу українців, вона кілька років тому замовляла для своїх учнів онлайн мандрівку залом музею.

"Я дуже хотіла, щоб мої українські діти у Парижі, більшість з яких уже народилися на території Франції, знали про цю найтрагічнішу і найчорнішу сторінку нашої історії – Голодомор 1932-33 рр.

Малі українські парижани, які звикли жити у достатку, тоді ніяк не могли уявити, як це – жити і не мати змоги щось з'їсти, як це вбивати голодом і вмирати від голоду", наголосила вона.

Любчик зауважила, що діти настільки уважно слухали цікаву розповідь гідеси музею, що потім урок про Голодомор у школі, який був розрахований на 1 годину, розтягнувся на 3 години.

Яке рішення?

Цьогоріч День пам'яті жертв Голодомору, що припадає на 23 листопада та є важливим нагадуванням про трагедію, яку український народ не має права забути. Особливо важливо розповідати про цю сторінку історії молодому поколінню українців за кордоном.

"Сконтактуйте з Музеєм Голодомору, замовте віртуальну екскурсію, воно того варте, бо хто, як не учитель української суботньої чи недільної школи світу, має навчити учнів знати і шанувати історію – НАШУ УКРАЇНСЬКУ ІСТОРІЮ!", підкреслила очільниця СКВОР СКУ.

У Києві вшанували пам'ять жертв Голодомору

Як це працює?

Національний музей Голодомору-геноциду в Києві підготував віртуальні екскурсії для українознавчих шкіл діаспори.

Завдяки цій програмі, доступній з будь-якої точки світу, учні та дорослі можуть ознайомитися з історією Голодомору 1932–1933 років.

архівній справі репресованого знайдено шматочки хліба із жолудів

В архівній справі репресованого знайдено шматочки хліба із жолудів, випеченого в 1932 і 1933 роках. Київщина, І пол. ХХ ст., із колекції Музею Голодомору

"Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому чи з будь-якого куточка світу, замовивши відеоекскурсію", – написала Любчик.

Екскурсії проводяться українською та англійською мовами, що робить їх доступними для різних вікових груп:

  • Для дітей 1–6 класів відеоекскурсія побудована у форматі історії, яку розповідає 10-річна школярка. Спеціальна пісочна анімація допомагає дітям легше зрозуміти складну тему.
  • Для підлітків та дорослих створена окрема відеоекскурсія, яка глибше розкриває події тих років. Глядачі зможуть побачити унікальні експонати музею, дізнатися їхні історії та почути свідчення про Голодомор.

Детальніша інформація та реєстрація доступні за посиланням.

Зауважимо, що у 2024 році День пам'яті жертв голодоморів припадає на 23 листопада.

Нагадаємо, у листопаді Музей Голодомору відкриє нову експозицію, присвячену життю киян у 1932-1933 роках. Принести речі, що стануть експонатами, може кожен охочий. "Рубрика" розповідає, як долучитися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: