У застосунку Армія+ авторизувалося 340 000 військових та подано понад 10 000 рапортів, – Міноборони
За два місяці після запуску Армія+ у застосунку авторизувалися 340 000 військовослужбовців, понад 1 000 військових частин почали опрацьовувати електронні рапорти та більш ніж 10 000 з них вже подано через застосунок.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
«Володимир Зеленський, запускаючи цей мобільний застосунок, анонсував нову еру цифровізації нашої армії, і функція електронних рапортів стала одним із ключових досягнень для нашої цифрової команди», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
За її словами, велика частина лідерства в розвитку цифровізації української армії лежить на командирах частин:
«Вони повинні зробити крок в майбутнє й забезпечити своєму особовому складу можливість подати електронну заяву та отримати підтвердження, а потім і збереження в електронному архіві, як це має бути в розвинутій цифровій державі».
Нагадаємо, що відтепер українські військові зможуть здобувати верифіковані знання з військової справи безпосередньо зі своїх мобільних пристроїв. У застосунку Армія+ доступні навчальні матеріали, що охоплюють такі теми, як «Загальна підготовка», «Побут у польових умовах» та «Безпілотні системи. Основи БпЛА». Наразі триває робота над наступними темами курсів — «Зв'язок на полі бою» та «Психологічна підготовка».
Також в оновлені Армія+ стали доступні такі види рапортів, як отримання довідки форми 5, виїзд за межі гарнізону, звільнення від виконання службових обов'язків за станом здоров'я, виплату за підписання першого контракту; відпустку після звільнення із полону.
У серпні в Україні офіційно запустили застосунок для українських військовослужбовців Армія+. Він включає оформлення рапортів онлайн, а також низку інших послуг.
У Міноборони поінформували, що застосунок вже доступний в App Storе та Google Play. "Армія+" – це нове досягнення у цифровізації процесів у війську. Застосунок, що значно полегшить життя наших військових.
Як анонсувала раніше заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, у додатку будуть доступні одинадцять видів рапортів. Механізм полягає в тому, що військовий у два кліки може надіслати документ своєму командиру й отримує у відповідь галочку: чи прийняв до опрацювання командир цей рапорт чи ні.