fbpx
Сьогодні
16:11 15 Жов 2024

В Армія+ подано 10 000 рапортів: у Міноборони підбили підсумки двох місяців роботи

Фото: Міноборони

Починаючи з 8 серпня 2024 року військові подали понад 10 000 електронних рапортів у застосунку Армія+. Це документи, які військовослужбовці підписали в застосунку та подали через Армія ID на свого командира. Вони мають таку ж силу, що і паперові.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.

«Кількість поданих рапортів зростає щодня на 150-200. І це дуже хороший показник, оскільки все більше військовослужбовців відчувають переваги електронних рапортів, які не губляться та створюються швидко та без помилок, на відміну від паперових», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

В Армія+ подано 10 000 рапортів

Фото: Міноборони

Вже більше ніж 1 000 військових частин впровадили застосунок. Близько 4 000 електронних рапортів вже опрацьовані в системі електронного документообігу (СЕДО) та отримали погодження чи були відхилені із зазначенням причини. Кожен четвертий рапорт, що вже опрацьований через Армія+, належить десантно-штурмовим військам (ДШВ), які є лідерами у цьому процесі. Наразі в Армія+ є 11 видів рапортів, що розбиті на чотири категорії (на відпустку, видача направлення, направлення та на допомогу). Найближчим часом у застосунку з'являться нові.

В Армія+ подано 10 000 рапортів

Фото: Міноборони

Застосунок Армія+ є захищеним та безпечним. Персональні дані не зберігаються на мобільному пристрої, а беруться із зовнішніх реєстрів. Потужності застосунку розгорнуті у хмарній інфраструктурі. Інфраструктура і сам застосунок мають атестат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) та підключені до системи моніторингу реагування на кіберінциденти.

У серпні в Україні офіційно запустили застосунок для українських військовослужбовців Армія+. Він включає оформлення рапортів онлайн, а також низку інших послуг.

У Міноборони поінформували, що застосунок вже доступний в App Storе та Google Play. "Армія+" – це нове досягнення у цифровізації процесів у війську. Застосунок, що значно полегшить життя наших військових.

Як анонсувала раніше заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко, у додатку будуть доступні одинадцять видів рапортів. Механізм полягає в тому, що військовий у два кліки може надіслати документ своєму командиру й отримує у відповідь галочку: чи прийняв до опрацювання командир цей рапорт чи ні.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: