fbpx
Сьогодні
Фото 15:55 09 Вер 2024

На Тернопільщині відкрили простір психосоціальної підтримки "Дбаю про себе": як працює це рішення

Фото: Фейсбук / Чортківська міська рада

У Тернопільській області в місті Чортків запрацював простір психосоціальної підтримки "Дбаю про себе".

Про це повідомила у Фейсбуці Чортківська міська рада, передає Рубрика.

У чому проблема?

Нагадаємо, дослідження "Бар'єри та стереотипи: Чому люди уникають психологічної допомоги" Інституту поведінкових досліджень American University Kyiv та Дослідницької лабораторії Rating Lab показали, що кожен четвертий українець відчуває високий рівень стресу.

Яке рішення?

У Чорткові на Тернопільщині відкрили простір психосоціальної підтримки "Дбаю про себе".

Як це працює?

"У рамках проєкту USAID Ukraine – USAID Україна Розбудова стійкої системи громадського здоров'я у Чортківському центрі первинної медико-санітарної допомоги відкрили простір психосоціальної підтримки "Дбаю про себе"", – йдеться у повідомленні.

Проєкт має на меті надати людям, які пережили емоційні стреси внаслідок війни, доступ до кваліфікованої допомоги.

Фото: Фейсбук / Чортківська міська рада

У просторі "Дбаю про себе" жителі Чорткова зможуть отримати консультацію психологів.

Також там здійснюватиметься психосоціальна підтримка для дітей та підлітків. У просторі "Дбаю про себе" проводитимуть групові заняття задля подолання стресу та тривоги тощо.

Фото: Фейсбук / Чортківська міська рада

Усі послуги надаватимуть безкоштовно.

"Понад два роки великої війни даються взнаки усім без виключення українцям. Тож відкриття кабінету психосоціальної підтримки – це важливий крок на шляху до покращення психічного здоров'я жителів Чортківської громади. Коли ми піклуємося про себе, ми маємо сили долати життєві негаразди, ефективно працювати та вносити свій вклад у суспільство. Догляд за собою – це фундамент психічного здоров'я", – зазначили у міськраді Чорткова.

Фото: Фейсбук / Чортківська міська рада

Як повідомляла Рубрика, наразі в Україні із грудня 2023 року вже відкрили 162 Центри життєстійкості, де можна безкоштовно отримати психологічну допомогу. До кінця 2024 року їх має стати 200.

Нагадаємо, Аспен Інститут Київ, Impact Hub Odesa та його співзасновник Єгор Гребенніков провели День Ідей у Полтаві. У фокусі однієї з дискусій була сила особистості та пошуки джерел духовної та психологічної витривалості. Читайте про це докладніше в матеріалі Рубрики "Підтримка, єдність, адаптація: де шукати духовну стійкість."

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: