В Україні створили застосунок для вивчення мов за допомогою ШІ: як працює це рішення
Українські розробники створили застосунок "Interlocutor AI", створений для допомоги у вивченні іноземних мов і розвитку розмовних навичок за допомогою штучного інтелекту.
Один із розробників застосунку, Олег Монда, поділився цією новиною на своїй сторінці в LinkedIn, передає Рубрика.
Яке рішення?
Команда українських розробників представила застосунок "Interlocutor AI". Додаток дає змогу покращувати рівень володіння англійською та іншими іноземними мовами за допомогою штучного інтелекту.
"Interlocutor AI — це інноваційний застосунок, створений для допомоги вивчення іноземних мов і розвитку розмовних навичок. Завдяки використанню штучного інтелекту, наш додаток дозволяє практикувати мову в діалогах на різні теми, від повсякденного життя до підготовки до іспитів", — написав в своєму LinkedIn Олег Монда.
Як це працює?
Застосунок пропонує унікальний підхід до вивчення мов, дозволяючи користувачам взаємодіяти з псевдоособистостями, створеними нейромережею.
Це дозволяє моделювати реальні ситуації, а кожен діалог адаптується під рівень знань користувача, сприяючи покращенню мовних навичок.
Кожен користувач отримує тривалий безкоштовний доступ до застосунку, без необхідності здійснювати будь-які фінансові дії. Це робить "Interlocutor AI" доступним для всіх, хто бажає покращити свої знання іноземної мови та впевнено спілкуватися в новому середовищі.
"Interlocutor AI" допомагає користувачам не лише розвивати мовлення, але й швидше інтегруватися в нове середовище, пропонуючи діалоги на актуальні теми. Цей підхід дозволяє закріплювати здобуті знання та бути впевненим у своїх мовних навичках.
Застосунок не замінює традиційні курси іноземних мов, але значно підвищує ефективність засвоєння матеріалу, допомагаючи закріплювати нові вміння та впевненіше використовувати їх у повсякденному житті.
Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки розробили проєкт інструктивно-методичних рекомендацій щодо запровадження та використання технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.
Також Рубрика повідомляла, що 27 березня Міністерство освіти і науки України та компанія Palantir, яка спеціалізується на програмному забезпеченні для аналізу даних з допомогою штучного інтелекту, підписали меморандум про співпрацю.