fbpx
Сьогодні
13:41 31 Сер 2024

Інститут Американістики пояснив, якою має бути стратегія посилення допомоги Україні

Запит на чітке розуміння власної вигоди від допомоги Україні є універсальним для багатьох груп стейкхолдерів всередині країн-донорів

Детальніше про це  пишуть експерти аналітичного центру «Інститут Американістики» у своєму дослідженні, де представлена аналітика країн, яка допомогла прийти до цієї тези.

У ході аналізу 60 текстів з трьох різних країн (США, Японії та Данії) було створено перелік фреймів, які можна поділити на дві великі категорії:

  • Стратегічні (Геополітичний вплив, Світова стійкість, Внутрішня підтримка, Національний захист); 
  • Гуманітарні (Гуманітарні поштовхи, Ідеологічна солідарність).

Дослідження показує, що у комунікації урядів країн-донорів ключову роль відіграє аспект їхніх власних стратегічних інтересів, через що пояснюється рішення про надання допомоги України. 

Експерти «Інститут Американістики» напрацювали рекомендації на дві частини: для українських посадовців та донорів, зокрема: 

  • На рівні держави для офіційної комунікації варто визначитися з основними універсальними меседжами, які транслюються на зовнішню аудиторію.
  • Посадовці держав-донорів можуть координуватися з приватним сектором своїх країн у втіленні проєктів з відбудови України. 

Детальніше читайте у дослідженні «Інституту Американістики» від  журналістки-аналітикині Богдани Гордійчук «Уроки для відновлення: з ким і як потрібно говорити для залучення міжнародної допомоги»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: