fbpx
Сьогодні
10:44 24 Сер 2024

Забезпечити захисниць України військовою формою: ГО “Землячки” та G×Bar запускають колаборацію

До Дня Незалежності України G×Bar та ГО "Землячки" запускають нову колаборацію, щоб забезпечити захисниць України військовою формою, яка враховує анатомічні особливості жіночого тіла.

Тепер відвідування G×Bar — не лише турбота про себе, а й можливість зробити вагомий внесок у підтримку тих, хто стоїть на захисті нашого майбутнього.

Як це працює?

G×Bar систему, де вартість б'юті-послуг відповідає вартості конкретних елементів жіночої військової форми. Наприклад, вартість браш-накрутки дорівнює вартості футболки, а манікюр із покриттям – вартості фліски. Відтепер можна донатити суми, які зазвичай люди витрачають на догляд за собою, і ці кошти перетворяться на важливі елементи військової форми, необхідні для українських захисниць.

"Ми знаємо, що послуги в G для багатьох дівчат є улюбленою рутиною: зробити свіжий манікюр, браш, догляд — це спосіб попіклуватися про себе.

Дуже хочемо, щоб і підтримка захисниць була для нас всіх частиною рутини: так само, як дбаємо про власний комфорт, маємо дбати і про комфорт дівчат-військових. Тепер це зробити дуже легко в будь-якому G України, просто перейшовши по QR-коду і задонативши на жіночу анатомічну форму", – зазначає Лєра Бородіна, співзасновниця G×Bar.

жінки в ЗСУ

Ця ініціатива покликана не лише забезпечити дівчат на передовій необхідним одягом, але й створити традицію систематичної благодійності серед клієнтів G×Bar. 

"Систематична благодійність – це не лише про допомогу тут і зараз, це про створення довгострокової підтримки, яка дає впевненість у завтрашньому дні. Ми маємо забезпечити наших захисниць усім необхідним, щоб вони могли сконцентруватися на найважливішому – захисті нашої країни", – коментує Ксенія Драганюк, співзасновниця ГО "Землячки".

жінки в ЗСУ

Приєднатися до ініціативи можна за посиланням.

Нагадаємо, що ГО "Землячки" за підтримки КШДУ оголошує про старт нової важливої ініціативи, спрямованої на створення ефективної програми психологічної підтримки та реабілітації військових, які повернулися з зони бойових дій.

Варто додати, як писала "Рубрика" сучасні українські жінки давно ламають всі шаблони й застарілі стереотипи: воюють у лавах ЗСУ, навчають дітей, закривають збори на потреби армії, тримають наш тил і фронт, гинуть і живуть за майбутнє країни. Попри це, вони продовжують стикатися з упередженим ставленням суспільства.

Український жіночий ветеранський рух (Ukrainian Women Veteran Movement, UWVM), або рух "VETERANKA", працює над тим, щоб показати суспільству реальний, правдивий образ жінки в армії та ветеранській спільноті. Як саме — читайте докланіше у нашому матеріалі: "У колі своїх: як Жіночий ветеранський рух підтримує військовослужбовиць та ветеранок".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: