Компанія BGV запускає іменні стипендії для студентів Житомирської політехніки: як працює це рішення
Інвестиційна компанія BGV українського бізнесмена Геннадія Буткевича для студентів Житомирської політехніки запускає іменні стипендії. Загальний стипендійний фонд на 2024 рік складає понад 1,3 мільйона гривень.
Про це інформує Рубрика з посиланням на BGV.
У чому проблема?
Через повномасштабну війну велика кількість молоді виїхала з України, а майбутні студенти для навчання обирають іноземні ЗВО. Це спричиняє відтік кваліфікованих кадрів та може призвести до кризи в найближчому майбутньому. Уже сьогодні необхідно впроваджувати проєкти, які будуть підтримувати талановиту молодь.
Яке рішення?
Тому Геннадій Буткевич та компанія BGV запускають іменні стипендії для студентів Житомирської політехніки.
8 травня в Державному університеті "Житомирська політехніка" відбулося урочисте вручення перших сертифікатів на отримання стипендій для розвитку творчого потенціалу та підтримки обдарованих здобувачів вищої освіти Житомирської політехніки.
Як це працює?
Ініціатором стипендійної програми виступив Голова Наглядової ради університету Геннадій Буткевич. Його інвестиційна компанія BGV Group Management стала партнером та профінансувала грошову винагороду для студентів навчального закладу: загальний стипендійний фонд на 2024 рік складає понад 1,3 мільйона гривень.
Мета такої програми:
- заохотити кращих студентів до навчання та науково-дослідницької діяльності,
- підтримати талановитих початківців, які прагнуть розробляти та впроваджувати інноваційні проекти,
- сприяти розвитку науково-технічного потенціалу України.
На 2024 рік студентам Державного університету "Житомирська політехніка" призначено 13 стипендій у розмірі 7000 гривень кожна за досягнення у навчанні з урахуванням участі у науково-інноваційній та громадській діяльності Житомирської політехніки, а також розробку, впровадження наукових та суспільно важливих проектів.
У компанії BGV Group Management сподіваються, що такі стипендії стануть цінною підтримкою для студентів Житомирської політехніки та стимулом до подальшого розвитку.
Нагадаємо, протягом лютого відбувався прийом заявок у межах відбору на BGV HARDWARE ACCELERATOR ― акселераційну програму від Державного університету "Житомирська політехніка" для підтримки технологічних стартапів, залучення талановитих інженерів, а також створення в Україні сучасних інноваційних продуктів.
Також повідомлялось, що Житомирська політехніка з партнерами запустили акселератор для технологічних стартапів.