fbpx
Сьогодні
11:59 21 Тра 2024

Рішення для відбудови: майже 60 трансформаторів отримав Харків від Сполучених Штатів

English version here

Для Харкова, який зазнає регулярних повітряних атак з боку російської армії, Сполучені Штати передали 59 трансформаторів та інше обладнання.

Про це пише Рубрика, посилаючись на X (Twitter) послині США в Україні Бріджит Брінк.

У чому проблема?

Масованими атаками на енергетику ворог хотів досягнути повного блекауту України, наголосив Міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі Національного телемарафону "Єдині новини".

Галущенко повідомив, що вплив атаки відчули споживачі 12 областей. Найбільше постраждали Харківська, Одеська та Хмельницька області. Відновлювальні роботи тривають.

Окрім того, ракетними та дроновими ударами росіяни зруйнували всю критичну енергоінфраструктуру Харкова у березні цього року.

На сьогодні окупаційні війська продовжують й надалі завдавати ударів по місту.

Яке рішення?

Для Харкова, який зазнає регулярних повітряних атак з боку російської армії, Сполучені Штати передали 59 трансформаторів та інше обладнання.

Як це працює?

Зі слів Брінк, минулого тижня США через Агентство з міжнародного розвитку (USAID) передали:

  • 50 трансформаторів напруги,
  • 9 трансформаторів струму,
  • 80 ізоляторів оператору енергорозподільчої системи Харкова.

"Щоб допомогти енергетикам провести термінові ремонтні роботи в електромережі Харкова, пошкодженій внаслідок ракетних обстрілів та атак безпілотників з боку Росії", – пояснила вона.

Напередодні Брінк також повідомила, що США передали Україні 107 генераторів для Харківської області, яка зазнає регулярних повітряних атак з боку Росії.

За її словами, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надало ці генератори п'яти населеним пунктам Харківської області, щоб лікарні та школи продовжували працювати навіть під час відключення електроенергії.

Раніше повідомляли, що уряд Австрії виділить 5 мільйонів євро для фонду підтримки енергетики України.

Нагадаємо, що для шести українських аграрних експортерів, щоб вони могли працювати під час відключень електроенергії,  проєкт USAID "Економічна підтримка України" (Проєкт USAID) доставив 10 дизельних генераторів потужністю від 80 до 544 кВт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: