fbpx
Сьогодні
14:07 05 Чер 2023

Рішення для перемоги: джеми з рослин Ботанічного саду та благодійний ярмарок від бджільниць у Києві

English version here

26 тисяч гривень та медовий пікнік — 3-4 червня на території Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка у Києві громадська організація бджільниць провела благодійний ярмарок.

"Рубрика" розповідає, як працює рішення благодійних ярмарків.

У чому проблема?

Закривати збори на потреби ЗСУ стає дедалі складніше — останнім часом про це говорять дуже багато волонтерів. В той час як пости з оголошеними зборами стають менш видимими для користувачів, а українці мусять обирати, куди і як донатити на допомогу ЗСУ, наші захисники й досі потребують підтримки.

Яке рішення?

Креативні підходи до збору коштів на потреби війська допомагають активувати донати. 3-4 червня 2023 у столичному Ботсаду відбувся "Благодійний медовий пікнік". Організаторами заходу стали ГО "Фундація жінок пасічниць" та Відділ акліматизації плодових рослин Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка Національної Академії наук України. Метою благодійного пікніка став збір коштів на потреби для 3 окремої танкової Залізної бригади (підрозділ ГІЗ).

Як це працює?

3-4 червня 2023 у столичному Ботсаду відбувся "Благодійний медовий пікнік"

Допомагати нашим воїнам — обов'язок кожного українця. Саме так вважають організатори "солодкого" благодійного заходу, які вже рік роблять все можливе, щоб допомогти українським військовим нищити російських окупантів.

Виставка-ярмарок натурального меду, продукції бджільництва проводиться на території Ботсаду ім. Гришка вже вчетверте. Нині на ярмарку були представлені не тільки медові ласощі, а й джеми, квіткові сиропи, чаї, напої з екзотичних плодових культур (азиміна, аронія, кизил, горобина, мушмула, зизифус, хурма, хеномелес, годжі), які вирощують у Ботсаду.

Майстер-клас з розпису медового печива

Також відвідувачі ярмарку могли взяти участь у майстерках для дітей та дорослих: зробити собі янгола-охоронця з вощини, розписати медове печиво, скласти вінок та зробити ляльку-мотанку. Найменші відвідувачі створювали аплікації і листівки.

Створення листівки з природних матеріалів

А ще бджолярі організували благодійну лотерею, квести та фотозону.

Відчути себе пасічником можна було в тематичній фотозоні "Благодійного медового пікніка"

"Наш відділ опікується величезним плодово-ягідним садом, який розташовується на майже 12 гектарах, — розповіла "Рубриці" т.в.о. завідуючого відділом акліматизації плодових культур Ботсаду імені М.М. Гришка Ольга Григор'єва. — До війни ми займалися його розвитком, брали участь у фахових заходах та виставках, і ніколи не думали, що будемо виробляти та пропонувати людям продукцію, вироблену з плодів наукової ділянки. Але за рік повномасштабної агресії росії ми багато чого навчилися. Тепер працівники нашого відділу займаються не лише наукою, а й виробляють крафтові ласощі. І допомагають цим армії".

На ярмарку можна було скуштувати фруктові сиропи, джеми та медові напої і смаколики

Частину смаколиків відділ акліматизації плодових культур передає на фронт, але більшість намагається саме реалізувати.

"Джеми на передовій — це, звісно, добре, але вони ніяк не зможуть замінити, наприклад, бензопили, які зараз дуже потрібні хлопцям нашого підопічного підрозділу. Саме на них та інші нагальні речі ми і збирали донати на «Благодійному пікніку»", — говорить Ольга Григор'єва.

За словами організаторів, вчорашній "Благодійний медовий пікнік" був вдалим і сподобався учасникам. Найголовнішу мету заходу виконано — на потреби ЗСУ зібрано 26 087 грн.

На "Благодійний медовий пікнік" завітали нацгвардійці

"Людей було дуже багато, ми стільки навіть не очікували, адже травень видався дуже виснажливим для киян. Дякуємо усім нашим відвідувачам за бажання допомогти! Дякуємо курсантам національної гвардії України, що завітали до нас у гості та кожному українцю, який донатив! Щиро запрошуємо всіх на наш наступний спільний захід, який ми плануємо провести у серпні. Він буде значно масштабнішим і ще цікавішим", — додає голова Фундації жінок-пасічниць Леонора Адамчук.

А щоб не пропустити новий "Медовий пікнік", слідкуйте за анонсами на сторінці Фундації жінок-пасічниць у Фейсбук.

Автор:
Рубрика:
Суспільство

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: