Військове майбутнє старих речей: як зробити кікімору?
Зробивши кікімору з вторинної сировини, ви зменшуєте навантаження на комунальні служби з управління відходами та допомагаєте армії.
- Категорія: вплив війни
- Проблема: повторне використання речей
- Рішення: Кікімора зі старих речей
Кікімора — це спеціальний маскувальний одяг, який використовують солдати. Для його виготовлення використовують стару мішковину, мотузки, джгути, спанбонд.
5 кроків:
- Основа для модульної кікімори робиться з рибальської сітки (схему можна знайти в інтернеті);
- Викрійку адаптують до замірів конкретного бійця;
- Спанбонд різних кольорів, мішковина, джгут або інша тканина ріжуться на вузькі стрічечки;
- Заготовлені стрічки наплітаються на основу костюма;
- Зона горловини вплітається дуже густо, далі — у шаховому порядку.
Детальніше:
Для виготовлення кікімори використовують стару мішковину, мотузки, джгути, спанбонд. Але альтернативою можуть стати й будь-які інші матеріали:
- старі парасолі;
- підкладки з одягу;
- чохли;
- накидки;
- інші легкі матеріали, які не промокають та легко сохнуть та мають темні, кольори або колір хакі, щоб замаскувати солдата.
Використовуючи речі таким чином, ви даєте їм друге життя, зменшуєте навантаження на комунальні служби з управління відходами та допомагаєте армії.
Довжина рукава приблизно дорівнює зросту бійця, ширина — 60 см. По центру треба зробити виріз для подальшого кріплення капюшону. Розмір вирізу — 25 см по довжині та 30 см по висоті. Плащ слід кроїти розміром 120*120 см. Такої довжини та ширини вистачить, щоб закрити спину бійця або накрити спорядження. Нога — потрібно зробити два елементи 45*100 см або довше, якщо зріст бійця — 190 см або більше.
Зверніть увагу, що ближче до настання холодів кикимори починають виготовляти в світлих, близьких до білого кольорах, щоб їх не було помітно в снігу.
Джерело: ГО "ПЛАТО"Від шкарпеток та "піддупників" до відновлення країни: як українські в'язальниці допомагають ЗСУ пережити холоди
Окопні свічки для ЗСУ: волонтерам потрібні бляшанки та парафін