Глава Роскосмосу показав ядерну ракету "Сармат" та знову заявив про серійне виробництво
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/07/sarmat-zbroya-yaderna-roiya-840x441.jpg)
Фото: Телеграм/Рогозін
Росія готується до серійного виробництва ядерної ракети "Сармат"
Про це заявив глава Роскосмосу Дмитро Рогозін у Telegram.
"Сармат. Найпотужніша у світі ядерна ракета глобальної дальності готується до нових випробувань та серійного виробництва", зазначив у повідомленні він.
Рогозін також опублікував фото на тлі ядерної ракети "Сармат", що лежить у чохлі на залізничній платформі.
Довідка
21 червня путін заявив, що перша найновіша балістична ракета "Сармат" стане на бойове чергування наприкінці цього року.
Перший випробувальний пуск ракети провели наприкінці квітня з космодрому Плесецьк в Архангельській області.
Наприкінці квітня в ефірі телеканалу "Росія 1" російська пропагандистка Ольга Скабєєва та депутат Держдуми від фракції ЛДПР Олексій Журавльов розмірковували, за скільки секунд міжконтинентальна балістична ракета "Сармат" долетить до столиць Великобританії, Німеччини та Франції, які дають Україні зброю.
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/07/Iran-150x85.jpg)
Іран виробив на передовому обладанні уран, збагачений до 20%, незважаючи на ядерну угоду, - ЗМІ
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/06/Zustrich-Lukashenka-ta-Lavrova-150x85.jpg)
Лукашенко запевняє, що в Білорусі немає складів з ядерною зброєю
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/05/Zelenskyj-3-150x85.jpeg)
Світові політики готуються до можливості застосування рф тактичної ядерної, хімічної, чи біологічної зброї, – Зеленський
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/05/yadernyy-vybuh-150x85-c-1.jpg)