fbpx
Сьогодні
18:53 20 Лют 2022

У Макрона заявили, що Зеленський підтвердив свою рішучість не реагувати на провокації

У суботу, 19 лютого, та неділю, 20 лютого 2022 року, президенти України та Франції Володимир Зеленський і Емманюель Макрон провели телефонну розмову, під час якої обговорили різке загострення на фронті російсько-української війни.

Подробиці обох розмов наводить офіційний сайт Єлисейського палацу.

Як підкреслюється, 20 лютого їхня бесіда відбулася відразу після обміну думками між Макроном та керівником Росії Володимиром Путіним.

"Президент (Французької, – ред.) республіки ще раз високо оцінив спокій співрозмовника та його рішучість не допустити ескалації.

Президент Зеленський підтвердив свою рішучість не реагувати на провокації та дотримуватися режиму припинення вогню", – йдеться у повідомленні пресслужби Емманюеля Макрона.

Французька сторона вважає, що такі перемовини допомагають "підтримувати шляхи виходу з кризи за допомогою діалогу та дипломатії".

Раніше Єлисейський палац заявив, що президент Франції Еммануель Макрон і глава Росії Володимир Путін домовилися організувати зустріч робочої групи задля припинення вогню в Україні.

Рубрика повідомляла, що у неділю, 20 лютого, відбулася чергова розмова президента Франції Еммануеля Макрона із главою Росії Володимиром Путіним.

Після цього французький лідер одразу ж зателефонував українському колезі Володимиру Зеленському.

За останню добу для політиків це стало другою телефонною розмовою.

Як повідомляла Рубрика, під час дзвінка ввечері 19 лютого вони обговорювали загострення на Донбасі.

Зокрема, кроки, які потрібно зробити для негайної деескалації, а також шляхи політико-дипломатичного врегулювання.

Нагадаємо, що 7 лютого у Москві відбулася особиста зустріч Макрона та Путіна.

Вони розмовляли майже шість годин. Наступного дня президент Франції прилетів до Києва для зустрічі з українським лідером Зеленським. Про що тоді говорили політики – читайте в матеріалі.

Як повідомляла Рубрика, 19 лютого президент України Володимир Зеленський виступив на Мюнхенській конференції з безпеки.

Він заявив, що країна готова вести переговори у всіх можливих форматах для встановлення миру на Донбасі та ініціював саміт країн-учасниць Будапештського меморандуму, який передбачав відмову країни від ядерної зброї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: