Представництво Координаційного штабу з питань військовополонених запустять у кожній області України

Фото: СБУ
Рада Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими остаточно врегулювала роботу регіональних консультаційних центрів.
Про це повідомили в СБУ та Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, пише Рубрика.
Як зауважили у силовому відомстві, Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та всі залучені структури у цілодобовому режимі здійснюють роботу із пошуку та звільнення українських захисників і цивільних, які перебувають у полоні в рф.
На черговому засіданні Ради Координаційного штабу було узгоджено роботу регіональних груп, які запрацюють на місцях орієнтовно з травня. Також унормовано продовження роботи та центрів підтримки для родичів полонених, які нещодавно запрацювали у Львові, Вінниці, Миколаєві та Харкові.
"Лише спільними злагодженими зусиллями всіх державних органів, залучених до роботи з повернення полонених та за активної участі громадськості ми зможемо досягти бажаного результату", наголосив голова Координаційного штабу Кирило Буданов у своєму виступі.

Голова Координаційного штабу, керівник ГУР Кирило Буданов. Фото: СБУ
Начальник ГУР підкреслив, що одним з актуальних питань також є належний запуск роботи Громадської ради при Коордштабі. Однак інших деталей не повідомлялося.
- повернення полонених,
- пріоритетність обмінів,
- активізацію перемовин.
"Робота із пошуку і звільнення полонених не припиняється ні на хвилину. Кожен із нас усвідомлює її важливість та відповідальність. Робимо все, щоб повернути додому всіх полонених українців", підкреслив очільник СБУ.

Засідання Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Фото: СБУ
Міністр оборони України Рустем Умеров заявив, що всю актуальну та необхідну інформацію з питання безвісти зниклих та полонених потрібно брати в Координаційному штабі, оскільки це єдиний орган який здійснює заходи щодо повернення громадян.
Як повідомлялось, 19 березня між Україною і Росією відбувся один з найбільших обмінів полоненими. Ще 22 захисники повертаються додому завдяки заходам поза обмінами.
Служба безпеки України показала ексклюзивні світлини та відео з найбільшого обміну військовополоненими, який відбувся у середу, 19 березня. Зокрема додому з російської неволі повернулися 6 військовослужбовців 12-ї бригади спеціального призначення "Азов".

У КНР відреагували на прохання китайських полонених забрати їх на батьківщину

AP оприлюднило відео, як окупанти стратили чотирьох військовополонених на Запоріжжі: в Україні відреагували

У Курській області українські бійці взяли у полон групу окупантів
