Поранені воїни, які проходять реабілітацію на Буковині, піднялися на гору Томнатик

Фото: Руслан Запаранюк
У межах регіональної ініціативи «Мандротерапія» поранені військовослужбовці, які проходять реабілітацію у Чернівецькій області, піднялися на гору Томнатик.
Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, пише Рубрика.
Як розповів Запаранюк, попри зовсім невесняні погодні умови, ветерани відмовилися навіть обговорювати думку про перенесення походу. Тому що — рішучі, відважні і незламні. Тож їх наполегливості ніхто не пручався
"Маршрут, як розумієте, був непростим – снігу по коліна, мінусова температура, де-не-де заметіль. Далі — сама гора Томнатик, а на її вершині — загадкова і таємнича для багатьох колишня радіолокаційна станція «Памір».

Фото: Руслан Запаранюк
Це сходження, як і інші походи учасників «Мандротерапії», — по-своєму унікальне. Кожен крок у глибокому снігу ставав кроком до себе, свого внутрішнього спокою, відновлення рівноваги, впевненості у собі", – йдеться у повідомленні.
Запаранюк наголосив: воїни вчергове кинули собі виклик — і справилися з ним якнайкраще! Вони зізнаються, що мандрівки карпатськими схилами — це терапія, в яку хочеться занурюватися знову і знову, адже її супутником є сама природа. А вона, поруч з тими, хто розуміє, підтримує і пройшов схожий шлях — найкращий помічник у реабілітації.

Фото: Руслан Запаранюк

Фото: Руслан Запаранюк
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, троє військових із Буковини, які на війні втратили кінцівки і пересуваються на протезах, змогли самостійно піднятися на найвищу точку України – гору Говерлу.
Також четверо українських військових із протезами нижніх кінцівок та військова, яка пережила бойові поранення, піднялися на найвищу точку Африки — вершину гори Кіліманджаро (5 895 м). Військові долучилися до проєкту "Друге дихання", у межах якого створюють фільм про сходження на гору.