Учнівська команда з Черкас представить Україну у фіналі GENIUS Olympiad у США

Фото: Черкаський національний університет
Черкаська учнівська команда CORE представить Україну на міжнародній олімпіаді GENIUS Olympiad у США. Школярі вибороли цю можливість, здобувши перемогу на національному етапі олімпіади в категорії "Робототехніка".
Про це повідомили в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.
Розповідають, що студент 4 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Кадуха підготував команду-переможницю: CORE здобула Гран-прі на GENIUS Olympiad Ukraine у категорії "Робототехніка".
Віталій не лише опановує спеціальність "Середня освіта (інформатика)" в ННІ інформаційних та освітніх технологій, а й викладає у Черкаському фізико-математичному ліцеї.

Фото: Черкаський національний університет
Зауважують, що до складу команди ввійшли два 11-класники Артем Зеленько й Роман Окіпняк. Вони продемонстрували відмінні знання в:
- програмуванні,
- конструюванні,
- алгоритмічному мисленні.
У фіналі олімпіади вони змагатимуться з командами з усього світу.

Фото: Черкаський національний університет
"Цьогорічна перемога черкаської команди стала черговим підтвердженням високого рівня підготовки українських школярів та студентів у сфері робототехніки"' написали в університеті.
Що відомо про олімпіаду
GENIUS Olympiad — це престижні міжнародні змагання з акцентом на STEM-освіту, інновації та екологічну свідомість. Фінал відбудеться 9–13 червня в місті Рочестер, штат Нью-Йорк. GENIUS Olympiad щороку збирає талановитих учасників із понад 80 країн світу.
Нагадаємо, напередодні на базі санаторної школи в Клевані, що на Рівненщині, відбувся Перший відкритий фестиваль робототехніки "RoboStars". Захід об'єднав 71 учасника із шести областей України, які цікавляться цим сучаснішим напрямом. Змагання відбувалися за 9 напрямками: робосумо, робофутбол, робобоулінг, робосходинка, естафета роботів, роболабіринт та інші.

Робот Ardal врятував з оточення поранених захисників

Дистанційне розмінування, розвідка та евакуація: як в Україні працюють над "роботизованою лінією нуля"

Розпочалися перші тестування: українська компанія DroneUA стала постачальником робототехніки для NASA
