fbpx
Сьогодні
Фото, відео 08:30 02 Кві 2025

У Харкові ворожі безпілотники завдали до 15 ударів по промзоні: серед 8 постраждалих – немовля

English version here

Фото: Телеграм / Олег Синєгубов, голова Харківської ОДА

У ніч на 2 квітня російські дрони-камікадзе атакували масовано Харків, пролунали вибухи. Унаслідок удару по цивільних підприємствах сталися сильні пожежі, постраждали 8 людей, серед них немовля.

Про це пише Рубрика, посилаючись на начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова та Харківського міського голову Ігоря Терехова, ДСНС.

Про вибухи у Харкові о 00:19 повідомив голова ОВА. До цього у Повітряних силах ЗСУ фіксували рух ударних безпілотників ворога у Харківській області. Пізніше чиновник розповів, що у Харкові знову пролунали вибухи.

Своєю чергою Терехов зауважив, що ворог атакував місто за допомогою БПЛА, й "візуально спостерігається пожежа у Холодногірському районі міста".

Харків, БпЛА

Фото: Телеграм / ДСНС

"Харків під масованою атакою ворожих дронів. В місті пролунало щонайменше 15 вибухів", згодом розповів глава ОВА.

Як уточнив пізніше голова міста, з'явилися дані про двох постраждалих у Харкові, і що серед них є дитина.

За його словами, загалом по Харкову ворог здійснив 12 ударів БПЛА – усі по Холодногірському району.

Харків, БпЛА

Фото: Телеграм / ДСНС

Харків, БпЛА

Фото: Телеграм / ДСНС

Пізніше Синєгубов показав в мережі світлини наслідків дронового удару.

"Внаслідок ударів БПЛА типу "Шахед" сталося влучання в приватний будинок. Також внаслідок обстрілу наразі горить покрівля 4-поверхової будівлі на площі 1000 кв.м і будівля на площі 500 кв.м", розповів він.

Своєю чергою Терехов поінформував, що через атаку:

  •  сталося загоряння двох промислових будівель,
  • поряд з ними пошкоджено понад 10 будинків приватного сектору.
Харків, БпЛА

Фото: Телеграм / ДСНС

О 02:09 Харківський міський голова розповів, що наразі відомо вже про 8-х постраждалих через дронову атаку ворога. Він також зазначив, що серед постраждалих було двоє дітей.

Як розповіли вранці рятувальники, були зафіксовані влучання по двох цивільним підприємствам у Холодногірському районі міста, у виробничих будівлях "виникли 3 пожежі площами 1000, 800 та 70 м кв."

Харків, БпЛА

Фото: Телеграм / ДСНС

За попередніми даними внаслідок обстрілу постраждали 8 людей, з них – 3 дітей. У ДСНС зазначили, що усі отримали гостру реакцію на стрес.

Крім того, додали у Службі, були пошкоджені поруч розташовані приватні житлові будинки.

"Наразі триває ліквідація наслідків ворожої атаки, до якої від ДСНС залучені 89 рятувальників та 29 одиниць техніки ДСНС", – повідомили у Службі.

Крім того, до робіт залучені кінологічний та піротехнічний розрахунки ДСНС.

Як розповіли у Поліції Харківської області, за фактом російського обстрілу було розпочато кримінальне провадження за ст. 438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.

"У місті пролунало понад десять вибухів. Постраждали вісім місцевих мешканців, серед них – 9-місячний та 7-річний хлопчики та 16-річна дівчина", – повідомили в правоохоронних органах.

Варто додати, що кількість обстрілів обласного центру Харкова російсько-окупаційними військами у березні зросла вдвічі порівняно з лютим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: