Фото: СБУ
Про це пише Рубрика, посилаючись на СБУ.
Обох фігурантів затримали «на гарячому», коли вони закладали саморобний вибуховий пристрій (СВП), замаскований у спортивну сумку, під авто українського захисника. Відтак окупанти планували дистанційно підірвати автомобіль за допомогою виклику на один з телефонів, під'єднаних до вибухівки.
Фото: СБУ
Як встановили слідчі СБУ, СВП був споряджений 4,5 кг вибухової речовини і додатковими уражаючими елементами – гайками.
За матеріалами справи, замовлення рф виконували двоє мешканців Закарпаття віком 22 і 23 роки, які потрапили у поле зору окупантів під час пошуку «легких грошей» на Телеграм-каналах. Після дистанційного вербування агенти прибули до Львова, забрали зі схрону вибухівку і провели дорозвідку поблизу авто українського воїна. Потім навпроти місця паркування потенційної цілі вони встановили телефонну камеру з функцією віддаленого доступу для окупантів. Таким чином російські спецслужбісти хотіли зафіксувати наслідки запланованого теракту.
Фото: СБУ
Але кіберфахівці СБУ завчасно викрили зрадників, нейтралізували СВП та камеру «спостереження» і тим самим запобігли теракту.
Слідчі Служби безпеки повідомили агентам про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Фото: СБУ
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
СБУ застерігає українців: спецслужби рф почали використовувати нову тактику. Вони підривають своїх агентів, використовують їх «втемну», а потім позбуваються як зайвих свідків.
Фото: СБУ
Якщо вам або вашим знайомим пропонують «просто занести пакунок» до ТЦК, поліції чи іншої адмінбудівлі, знайте ‒ вас хочуть вбити.
Щоб не стати терористом-смертником, повідомляйте про спроби вербування у чат-бот СБУ «Спали» ФСБешника» – t.me/spaly_fsb_bot
Служба безпеки гарантує повну конфіденційність, а кожне повідомлення буде ретельно опрацьоване.
Олена Зеленська повідомила, що у "Довіднику безбар’єрності" оновлено розділ, в якому йдеться про те, як… Читати більше
As Russia continues to exploit gaps in Western sanctions to finance its brutal war against… Читати більше
У четвер, 27 березня, російські загарбники масовано обстріляли центральну частину Херсона. Наразі частина міста залишилась… Читати більше
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі вважає, що для повного відновлення роботи всієї Запорізької АЕС з… Читати більше
У Миколаєві на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова 27 березня відкрили навчальний цифровий… Читати більше
Міністерство оборони презентувало два стратегічних проєкти, які мають на меті зміцнити систему військової медицини, -… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.