Фото: Офіс Президента
Про це пише Рубрика, посилаючись на Офіс Президента.
Глава держави привітав їх із початком дипломатичної місії в Україні та висловив сподівання на активізацію співпраці між країнами.
Під час спілкування з пані Послом Шрі-Ланки Президент зазначив, що Україна веде конструктивні переговори з представниками США й готова зробити все можливе для якнайшвидшого досягнення миру. Наша країна запропонувала кроки, які заклали б необхідну основу для подальшого переговорного процесу, і розраховує на підтримку цієї позиції з боку інших держав.
«Будемо вдячні Шрі-Ланці за більш активну підтримку на шляху забезпечення справедливого й тривалого миру в Україні на основі Статуту ООН і міжнародного права», – наголосив Володимир Зеленський.
Фото: Офіс Президента
Президент також зауважив, що Україна зацікавлена в розвитку двосторонньої співпраці, зокрема в галузях торгівлі, освіти, продовольчої безпеки та медичної реабілітації.
Під час розмови з пані Послом Гватемали Глава держави подякував за послідовну позицію країни та її Президента Бернардо Аревало щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.
Фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський наголосив, що Україна очікує на розвиток дружніх двосторонніх відносин. Ішлося про поглиблення співпраці в галузі освіти та науки й обмін досвідом у сфері цифровізації державних послуг. Окрема увага – продовженню взаємодії в галузі розмінування. Президент також повідомив про намір відкрити Посольство України у Гватемалі найближчим часом.
Посли Шрі-Ланки та Гватемали зазначили, що їхні народи щиро бажають українцям миру.
Чоловіка, якого підозрюють у завданні ножових поранень п'ятьом людям у центрі Амстердама, ідентифікували як 30-річного… Читати більше
У рамках фестивалю "Діти України – дітям світу" до посольства в Чехії завітали юні таланти… Читати більше
Нещодавно в Одеській обласній клінічній лікарні провели унікальну операцію з імплантації електрода у серце 6-місячної… Читати більше
Європа має створити власну команду для перемовин щодо України, зокрема має бути призначений спеціальний представник… Читати більше
29 березня почалося часткове сонячне затемнення, яке можна було побачити з Гренландії, східної частини Північної… Читати більше
Для того, щоб забезпечити належне постачання газу для населення, підприємств і промисловості в Україні, норвезький… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.