Останній удар став фатальним: російські безпілотники знищили нафтопереробний завод в Україні

Фото: Харків Сьогодні
У ніч на 17 березня зазнав атаки ворожих безпілотників нафтопереробний завод у місті Мерефа, що належить Харківській інвестиційно-промисловій групі AES Group.
Про це йдеться у повідомленні компанії, яке є у розпорядженні ЕП.
Як повідомили в AES Group, по підприємству ворог випустив близько 20 дронів, а удари тривали протягом двох годин.
За даними компанії, це вже четверта атака на завод із лютого 2022 року. До цього підприємство працювало лише на 10% своєї потужності, проте після останньої атаки завод повністю знищений.

Фото: Харків Сьогодні
У компанії заявили, що цей удар став фатальним для бізнесу.
"Фактично, йдеться про початок процедури банкрутства. Четверта атака виявилася смертельною для підприємства. Залишається лише сподіватися на міжнародні суди, але в нинішній геополітичній ситуації шанси на справедливість невеликі", – прокоментували в AES Group.

У росії заявили про можливий наступ ЗСУ на Бєлгородську область: в Україні відреагували
Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 7 січня 2023 року цього року російські ракети влучили у НПЗ у Мерефі. Тоді одна людина загинула, ще одна – зазнала поранень. Також були пошкоджені технологічне обладнання та будівля підприємства. Масштабної пожежі вдалось уникнути через те, що на території об'єкта були порожні місткості.

Фото: Сensor.net
Нагадаємо, у вересні 2023 року російські загарбники вчергове атакували нафтопереробний завод у Кременчуці Полтавської області ударними безпілотниками: відомо про влучання у підприємство.
Як відомо, Кременчуцький НПЗ — найбільше підприємство з виробництва нафтопродуктів в Україні. Тільки його ворог атакував щонайменше чотири рази, до цього був у червні 2022 року. Тоді повідомляли, що через завдані російськими військами руйнувань Кременчуцькому нафтопереробному заводу він не зможе запрацювати до кінця року.

У росії безпілотники атакували НПЗ у Ленінградській області, а на Брянщині – підприємство "Консервсушпрод"

У росії безпілотники атакували Сизранський НПЗ, який уже був під прицілом дронів у лютому та торік
