Наслідки дронової атаки рф: у Києві лунали вибухи, а в Кременчуцькому районі ввели аварійні відключення світла

Цієї ночі в Кременчуцькому районі Полтавської області внаслідок російської повітряної атаки були запроваджені аварійні відключення електромережі. Ведуться ремонтні роботи. А у Кропивницькому на тлі дронової атаки пролунали вибухи. Крім того, повідомлялося про вибухи у Києві через атаку БПЛА противника, у столиці працювала ППО. А на Дніпропетровщині постраждали інфраструктурні об'єкти, з'явилися перебої в електропостачанні. 

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на тимчасового керівника Полтавської обласної військової адміністрації Володимира Когута Київську обласну військову адміністрацію (КОВА) та на Суспільне, передає Рубрика.

Як повідомлялося раніше, ввечері напередодні був зафіксований запуск з боку російських окупантів ударних безпілотників у бік України. Через загрозу ворожої дронової атаки у низці областей оголосили тривогу.

Перші безпілотники увійшли в повітряний простір України з північного заходу в Чернігівську область близько 20:00.

О 22:08 наступна партія дронів залетіла до країни через Сумську область, рухалася у південно-західному напрямку.

А о 22:28 військові повідомили про рух БпЛА на межі Сумської та Чернігівської областей. Також дрони рухалися в напрямку Запоріжжя.

Вибухи у Києві

Близько опівночі стало відомо про роботу ППО у Київській області, де фіксували ударні безпілотники противника.

"Київська область! У повітряному просторі зафіксовано БПЛА. Сили ППО працюють по цілях", – йдеться в публікації адміністрації в Telegram-каналі близько опівночі.

В КОВА закликали місцевих мешканців перебувати в укриттях до відбою повітряної тривоги, а також нагадали про важливість дотримуватися правил щодо інформ-тиші.

Пізніше вночі також повідомлялося про вибухи у Києві через атаку БПЛА противника. У столиці також працювала ППО.

Аварійні відключення світла на Полтавщині

"Вночі ворог намагався атакувати Полтавщину. ППО відпрацювала по ворожих цілях", – розповів чиновник вранці.

За його словами, в результаті падіння уламків безпілотників противника були застосовані аварійні відключення світла в Кременчуцькому районі.

"Без світла залишились 1035 побутових та 41 юридичний споживач. Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання людям. Питання на контролі", – поінформував представник ОВА.

Когут також розповів, що через російський дроновий удар у Полтавській області постраждалих немає.

Вибухи в Кропивницькому

Крім того, цієї ночі у районі міста Кропивницький на тлі дронової атаки противника лунала серія вибухів.

Перші вибухи було чутно в місті о 02:50 ночі. Повторні вибухи пролунали о 03:00.

Військові оголосили повітряну тривогу в Кіровоградській області о 23:16 через загрозу атак ударними безпілотниками росіян.

Дніпропетровська область

У ніч проти 17 березня кілька районів Дніпропетровської області також зазнали ворожих ударів, постраждали інфраструктурні об'єкти.

Як повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, через атаки з боку противника була понівечена інфраструктура у Павлоградському та Синельниківському районах (в останньому також були побиті приватний будинок, гараж і пожежне авто).

"Перебої в електропостачанні є у Павлоградському, Синельниківському, Нікопольському районах", – розповів глава ОВА.

Він також поінформував, що ворог ввечері напередодні завдавав ударів по Покровській громаді Нікопольського району з артилерії.

Фото: Телеграм / Дніпропетрвська ОДА

"Знищена господарська споруда, ще одна – пошкоджена. Потрощені приватний будинок і 2 парники", – повідомив Лисак.

Також чиновник розповів, що захисники неба Дніпропетровської області, за попередніми даними, під час відбиття ворожої дронової атаки знищили на 15 безпілотників.

Через російські атаки у регіоні обійшлося без жертв та постраждалих.

Крім того, глава ОВА оприлюднив кадри з наслідками російських обстрілів Нікопольського району.

Фото: Телеграм / Дніпропетрвська ОДА

Фото: Телеграм / Дніпропетрвська ОДА

Як раніше повідомив Глава держави Володимир Зеленський, протягом останніх семи днів російська федерація здійснила сотні обстрілів, внаслідок чого постраждали Чернігівщина, Херсонщина, Донеччина, Харківщина, Дніпровщина, Одещина, Полтавщина, Київщина, Миколаївщина, Запоріжжя та Сумщина.

Як повідомив Глава держави, російські загарбники запустили:

  • понад 1020 ударних дронів,
  • майже 1360 керованих авіаційних бомб,
  • понад 10 ракет різних типів.

Нагадаємо, що тільки у ніч на 16 березня російські загарбники атакували Україну 90 безпілотними літальними апаратами типу Shahed й дронами-імітаторами. Збити вдалося 47 ударних дронів.

Загалом з 10 по 16 березня Протиповітряна оборона знищила 858 повітряних цілей, випущених російськими загарбниками по території України.

Свіжі дописи

  • Новини

RAU HR Conference 2025: Як трансформується ринок праці в умовах великої війни

6 березня у КВЦ "Парковий" відбулася RAU HR Conference – ключова подія для HR-директорів, рекрутингових… Читати більше

Tuesday March 18th, 2025
  • Новини

Останній удар став фатальним: російські безпілотники знищили нафтопереробний завод в Україні

У ніч на 17 березня зазнав атаки ворожих безпілотників нафтопереробний завод у місті Мерефа, що… Читати більше

Tuesday March 18th, 2025
  • Новини

Крим — це Україна: як разом зі Strichka нагадати світу про окупацію півострова

Крим не забутий: українська ініціатива Strichka запускає глобальну акцію на честь 11-річчя окупації. Як українці… Читати більше

Tuesday March 18th, 2025
  • Новини

Архітектори та столичні студенти розроблятимуть проєкти українських сіл, які були пошкоджені під час війни

Студенти Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) долучаться до розробки проєктів відбудови автентичних українських… Читати більше

Tuesday March 18th, 2025
  • Новини

Сибіга заявив, що Україна хоче завершити повномасштабну війну до кінця року

Україна хоче безумовного припинення вогню: проте готова чинити опір ворогу, якщо росія не прийме пропозицію… Читати більше

Tuesday March 18th, 2025
  • Новини

Наєв: у Донецькій області на одній з ділянок фронту ухвалили рішення про відведення Сил оборони

У Донецькій області на одній із ділянок фронту ухвалили рішення щодо відведення сил та засобів… Читати більше

Tuesday March 18th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.