Сертифікати і цінні призи: школярів запрошують до участі в онлайн-олімпіаді з української мови

JustClass запрошує школярів перевірити знання з української мови та отримати цінні призи.

Про це інформує Рубрика з посиланням на JustClass.

Навчальна онлайн-платформа JustClass вирішила ще більше зацікавити українських дітей і молодь у вивченні рідної мови, до слова, тематичний день якої і відзначаємо в лютому, тож ініціювала олімпіаду для школярів. 

Такий конкурс – це не лише чудова нагода перевірити, наскільки вправно ви володієте тонкощами мови, а й можливість виграти сертифікати і цінні грошові призи. Участь – безкоштовна! Спробувати свої сили в онлайн-олімпіаді можуть до 12 березня учні 5-11 класів. Цікаву пропозицію підготували і для вчителів. Але про все це по порядку від ініціаторок конкурсу.

У чому проблема?

Продакт-менеджерка платформи JustClass Ірина Дрингель розповідає: 

"Будь-яке рішення починається з проблеми. Ми створили цю ініціативу, тому що помітили кілька важливих викликів, пов'язаних із вивченням української мови серед школярів".

  1. Втрата інтересу до української мови.

Сучасні діти часто сприймають українську як «просто шкільний предмет», який потрібно вивчати для оцінок. Вони не завжди бачать у ній цінний інструмент для майбутнього.

  1. Недостатня мотивація до навчання.

Багато учнів не мають належної внутрішньої мотивації вдосконалювати знання, тож перед педагогами насамперед постає завдання, як зацікавити школярів.

  1. Недооцінка ролі грамотності в майбутньому.

У сучасному світі насправді дуже легко виявити неграмотність людини, візьмімо до уваги, наприклад, соціальні мережі, де багато користувачів час від часу щось публікують чи коментують. І навіть у коротких повідомленнях можна продемонструвати знання або їхню відсутність. А це лише один із прикладів.

  1. Відсутність сучасних форматів перевірки знань

Ідеться про потребу йти в ногу з часом і використовувати сучасні технології в навчальному процесі. Адже чимало традиційних методів навчання можуть здаватися молодим людям нудними. 

Яке рішення? 

"У JustClass ми хочемо, щоб українська мова стала не лише обов'язковим предметом, а важливим елементом успіху та самореалізації кожної дитини. Саме тому ми створили олімпіаду – як шанс відкрити для себе мову по-новому, захопливо та корисно! Відповідно до вищезгаданих проблем наша команда знайшла рішення. І, зокрема, формат олімпіади чудово сприяє його втіленню".

Продакт-менеджерка JustClass Ірина Дрингель додає:

  1. Вивчати українську мову потрібно, адже це не лише правила, а й можливість виражати свої думки, досягати успіху та будувати кар'єру.
  2. Формат олімпіади додає відчуття здорової конкуренції та азарту, що надалі робить навчання цікавим і стимулює дітей розвиватися.
  3. Уже згадували про соцмережі – добре володіння мовою допомагає не лише складати тести. Насправді це шлях до досягнення успіху в кар'єрі, розвитку критичного мислення й уміння ефективно комунікувати, що потрібно в будь-якій сфері.
  4. Щоб показати, що вивчати українську мову не нудно, а круто і сучасно, ми вирішили створити олімпіаду в інтерактивному форматі, який зацікавить школярів і допоможе їм отримати новий досвід.

 Як це працює?

Старша методистка філологічного напряму JustClass Олександра Ляшенко ділиться:

" Я вирішила взяти участь у створенні олімпіади з української мови, тому що це не просто перевірка знань учнів, а можливість для них розвинути аналітичне мислення, витривалість, мовну інтуїцію та уважність до деталей. Олімпіада – як квест, де потрібно не лише знати правила, а й застосувати їх на практиці, швидко думати та відчувати задоволення від подолання інтелектуальних викликів.

Нашою головною метою було не ускладнити завдання, а показати, що це може бути пізнавально. Сподіваюся, що ця олімпіада стане для учнів не випробуванням, а натхненням рухатися вперед і відкривати нові горизонти. А ще – це чудовий шанс підготуватися до серйозних іспитів, потренувати мозок і довести собі, що ти можеш більше, ніж здається!"

📌 Беремо участь!

Подати заявку на участь в олімпіаді потрібно після реєстрації за посиланням. Зробити це можна до 12 березня 2025 року. Варто врахувати, що на вирішення завдань дається лише одна спроба.

Секрет перемоги в конкурсі простий – виконати завдання якнайкраще та швидше за інших учасників з групи. Організатори додають, що у випадку, коли кілька учасників матимуть однакові результати за швидкістю та оцінкою, переможця визначатимуть за допомогою генератора випадкових чисел (рандомайзера).

Кожен учасник отримає сертифікат, а переможці – грошові подарунки. Зокрема, на конкурсантів чекають 12 призових місць серед відповідних категорій (5-6 класи, 7-8 класи, 9 клас, 10-11 класи):

  • 1-ше місце – сертифікат на 2000 грн 
  • 2-ге місце – сертифікат на 1000 грн
  • 3-тє місце – сертифікат на 500 грн

Приємний бонус організатори підготували і для вчителів, які залучать найбільше учнів, а ті, своєю чергою, продемонструють відмінні результати. Педагоги також мають змогу отримати грошові сертифікати від мережі «АЛЛО» номіналом 2000 грн за 1 місце, 1000 грн – 2 місце, 500 грн – 3 місце.

Технічні особливості платформи дозволяють уникнути спекуляцій. Зокрема, варто врахувати, що використання інших вкладок браузера чи зовнішніх джерел інформації під час проходження олімпіади заборонено. Роботи, в яких виявлять плагіат, будуть автоматично дискваліфіковані.

З підсумками конкурсу можна буде ознайомитися на сайті JustClass. Організатори бажають усім учасникам цікавих завдань і чесних результатів:

"Віримо, що українська мова – це не лише шкільний предмет, а й потужний інструмент для самовираження, розвитку й успіху. А ця олімпіада – не просто змагання, а можливість стати кращою версією себе, розширити горизонти знань і закохатися в українську мову ще дужче". 

Більше корисних рішень для вчителів і школярів – на платформі JustClass!

Свіжі дописи

  • Новини

У Таллінні для українських біженців змінять правила безкоштовного проїзду

З 1 травня в естонської столиці українських біженців, які не є зареєстрованими жителями Таллінна, позбавлять… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

В Україні запустили електронний кабінет ВЛК: як працює це рішення

З 1 квітня в Україні всі висновки військово-лікарських комісій (ВЛК) оформлюються виключно в електронному форматі.… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

Шмигаль: у цьому році в Україні дефіцит фінансування відбудови становить $10 мільярдів

Майже 10 млрд доларів у 2025 році становить загальний дефіцит фінансування потреб на відбудову Про… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

Теракт у відділенні поліції в Біляєвці: правоохоронці затримали підозрюваного у виготовленні вибухівки

Правоохоронці затримали 44-річного чоловіка, якого підозрюють у виготовленні вибухового пристрою для теракту у відділенні поліції… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

Понад 8 тисяч колишніх засуджених воюють у лавах Сил оборони, багато з них отримали нагороди, – Мін’юст

На початок квітня понад 8 тисяч колишніх ув’язнених, серед яких і чоловіки й жінки –… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025
  • Новини

Харківська майстриня зібрала понад 250 тисяч гривень на допомогу покинутим котам

Майстриня з Харкова Ольга Толстая створює традиційні українські прикраси, а кошти від виторгу витрачає на… Читати більше

Wednesday April 2nd, 2025