На Вінниччині відкрили вже п’ятий в Україні кінопростір для поранених військових

У Вінницькій області у межах Національного туру "Кіно заради Перемоги" запрацював кінопростір для військових, які проходять лікування та реабілітацію. Це вже п'ятий такий заклад у країні.

Про це повідомила у Фейсбуці пресслужба Асоціації "Дивись українське!", інформує Рубрика.

Яке рішення?

"14 лютого, у межах Національного туру "Кіно заради Перемоги", відбулося відкриття нового, сучасно обладнаного кінопростору в медичному реабілітаційному центрі МВС України "Південний Буг", – йдеться у повідомленні.

Фото: Фейсбук / Дивись українське

Як це працює?

Начальниця центру Ірина Трусь зазначила, що лише за місяць після їхнього звернення до Асоціації "Дивись українське!" тут повністю обладнали актову залу.

Фото: Фейсбук / Дивись українське

Тепер там можна дивитися кінофільми з якісним зображенням і звуком на регулярній основі, що є дуже важливим для емоційного та психологічного відновлення воїнів.

Фото: Фейсбук / Дивись українське

"Ніщо так не зігріває душу людини, душу воїна, як щире людське, доброзичливе спілкування.

Я щасливий, що сьогодні ми відкрили ще один кінопростір, можемо показувати наші українські фільми та спілкуватися з бійцями", – сказав амбасадор туру, актор Богдан Бенюк та представив фільм "Мій карпатський дідусь".

Фото: Фейсбук / Дивись українське

Зазначається, що реабілітаційний центр на Вінниччині став вже п'ятим медичним закладом, у якому обладнано сучасний кінопростір завдяки ініціативі, започаткованій влітку 2024 року.

Фото: Фейсбук / Дивись українське

Голова Правління Асоціації "Дивись українське! " Андрій Різоль, відкриваючи кінозал, подякував керівництву Національної гвардії України, генералу Олександру Білоусу за всебічне сприяння, керівництву реабілітаційного центру, очільниці Ірині Трусь – за ініціативність і наполегливість, а партнерам – за підтримку.

Фото: Фейсбук / Дивись українське

Довідка

У січні цього року у межах Національного туру "Кіно заради Перемоги!" відбулося 30 показів 18 українських фільмів.

Кінопокази Національного туру "Кіно заради Перемоги!" організуються асоціацією "Дивись українське!" у взаємодії з Головним управлінням комунікацій Збройних сил України.

Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Держкіно України, асоціації "Дивись українське! ", за підтримки Збройних сил України, Міністерства оборони та партнерів.

Нагадаємо, у штаб-квартирі НАТО в Бельгії відбувся показ документального фільму "Операція Курськ", створеного з ініціативи Головного управління комунікацій Збройних Сил України.

Також повідомлялось, що в Ірпені Київської області тривають зйомки документального фільму, який розповість про людей, що першими стали на захист міста від російських окупантів у лютому 2022 року.

А анімаційний фільм "Я померла в Ірпені" (I Died in Irpin) режисерки Анастасії Фалілеєвої здобув нагороду на Міжнародному фестивалі короткометражного кіно у Клермон-Феррані у Франції.

Свіжі дописи

  • Новини

Генштаб: на фронті за минулу добу понад третину боєзіткнень відбулося на Покровському напрямку

Минулої доби, 30 березня, на фронті загалом відбулося 171 бойове зіткнення Сил оборони з російськими… Читати більше

Monday March 31st, 2025
  • Новини

Трамп заявив, що відмова Зеленського від угоди щодо копалин викличе серйозні наслідки

Американський президент Дональд Трамп  заявив, що глава української держави Володимир Зеленський хоче вийти з угоди… Читати більше

Monday March 31st, 2025
  • Новини

Шість влучань в Київському районі: ворог атакував Харків ударними дронами

У ніч на 31 березня російські загарбники атакували Харків безпілотниками. Зранку, ворог знову скоїв атаку,… Читати більше

Monday March 31st, 2025
  • Новини

На Київщині 7-річний хлопчик із синдромом Дауна встановив рекорд України з плавання

У Київській області 7-річний Гордій Червінський встановив рекорд України з плавання. Хлопчик із синдромом Дауна… Читати більше

Sunday March 30th, 2025
  • Новини

У відповідь на пропозицію перемир’я росія щодня атакує Україну, – Зеленський

росія у відповідь на пропозицію припинення вогню щодня атакує Україну дронами, бомбами, артилерією та балістикою.… Читати більше

Sunday March 30th, 2025
  • Новини

У Британії відкрили Центр порятунку левів для евакуйованих тварин з України

У Великій Британії, у графстві Кент, відкрили Центр порятунку левів для утримання тварин, евакуйованих з… Читати більше

Sunday March 30th, 2025