В Анкарі проходить зустріч Зеленського з Ердоганом

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, 18 лютого 2025 року. Фото: tccb.gov.tr
18 лютого у президентському палаці в Анкарі проходять переговори Президентів України й Туреччини Володимира Зеленського та Реджепа Тайїпа Ердогана у форматі "віч-на-віч".
Про це повідомляє Укрінформ, Hurhaber.
Як зауважує видання, перемовини відбуваються за закритими для преси дверима. Як пише видання, Ердоган та Зеленський зустрілись в президентському комплексі. Пізніше вони очолять зустріч делегацій, які зберуться на робочу вечерю.

Фото: tccb.gov.tr
Відбудеться спілкування у розширеному форматі за участю представників турецької сторони та української делегації.
Під час сьогоднішніх діалогів буде порушено питання:
- стратегічного партнерства між Туреччиною та Україною;
- подальших кроків з метою зміцнення співпраці між двома країнами;
- останніх подій в Україні й не тільки.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, 18 лютого 2025 року. Фото: tccb.gov.tr

Фото: tccb.gov.tr
За підсумками переговорів будуть підписані угоди в різних сферах. За результатами зустрічей запланована спільна заява Президентів для преси та спілкування з представниками ЗМІ.
Візит Зеленського до Туреччини
Нагадаємо, що 17 лютого Зеленський прибув до Туреччини. Глава української держави планує зустрітися з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом.
Раніше директор із комунікацій президента Туреччини Фахреттін Алтун розповів про те, лідери планують обговорити останні події в Україні, а також зміцнення співпраці між країнами.
Під час спілкування з українською та кримськотатарською громадами в Анкарі Зеленський наголосив, що Україна прагне повернути тимчасово захоплені російською федерацією території дипломатичним шляхом, адже це дозволить зберегти найцінніше – людські життя.
Окрім того, під час відкриття нової будівлі посольства в Анкарі український лідер у виступі зазначив, що бачить Туреччину серед країн, які могли б запропонувати Україні певні гарантії безпеки у контексті очікуваної домовленості про завершення війни.
Президент України @ZelenskyyUa урочисто відкрив нове приміщення Посольства України в Туреччині @UKRinTR. Пишаюся результатами нашої спільної праці! https://t.co/IR1yVBFqy6
— Vasyl Bodnar (@VasylBodnar) February 18, 2025
Востаннє Зеленський і Ердоган зустрічалися у вересні минулого року.