fbpx
Сьогодні
16:58 17 Лют 2025

Сили спецоперацій підтвердили ураження ключових оборонних підприємств ворога на Кубані

Фото ілюстративне

Дрони Сил спеціальних операцій Збройних сил України та Служби безпеки України вдарили по нафтопереробці та логістиці загарбників в Краснодарському краї рф. У результаті дій ЗСУ уражено два важливі підприємства ворожого ВПК.

Про це повідомляє Командування Сил спеціальних операцій ЗС України, пише Рубрика.

Приблизно 20 вибухів пролунало на Ільському нафтопереробному заводі приблизно за 400 кілометрів від контрольованої українською армією території. На об'єкті досі вирує пожежа.

«На заводі шість технологічних установок для нафтопереробки нафти потужністю 6,6 млн тонн на рік. Цього місяця українські дрони вже вражали цей завод, який забезпечує паливом російську армію для ведення війни проти України», – зауважили в ССО.

Інший уражений об'єкт – один з найбільших енергетичних об'єктів в Росії – взагалі зупинив свою роботу після нальоту українських безпілотників. Ворог перекачує нафту в обхід станції «Кропоткінска» на мінімальних обертах.

«Такі об'єкти не лише постачають паливо російській армії, а й напряму фінансують війну проти України коштом нафтових доходів. Це влучність, що змінює хід війни. Працюємо далі», – підкреслили в ССО.

Як повідомлялося, уночі проти 17 лютого Ільський НПЗ та нафтоперекачувальну станцію «Кропоткінська» уразили українські дрони.

Як повідомлялось, вранці, 15 січня, невідомі дрони атакували низку російських регіонів. Вибухи були чутні в Ростові-на-Дону, Новомосковську Тульської області та в Енгельсі Саратовської області, у Волгограді під прицілом опинився НПЗ, а в Калузької області внаслідок атаки спалахнув "промисловий об'єкт".

Нагадаємо, що у  Тверській області російської федерації в ніч на 13 лютого безпілотники Служби безпеки України повторно уразили нафтоперекачувальну станцію "Андреаполь".
Також у ніч на 11 лютого українські Сили оборони атакували та уразили нафтопереробний завод окупантів у Саратовській області російської федерації.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: