fbpx
Сьогодні
22:57 16 Лют 2025

В Україні для підтримки ментального здоров’я жінок створили безкоштовний застосунок

English version here

Фото: сайт Dev.ua

Айтівці українського стартапу SUITSME з екосистеми бізнесів Genesis розробили застосунок FABU, де поєднали техніки турботи про себе з елементами гри.

Як інформує Шотам, про це  повідомили в Dev.ua, передає Рубрика.

Яке рішення?

Користувачі застосунку можуть фіксувати власні емоції та події, які їх спричинили, а також додали календар для систематичного аналізу свого стану, техніки дихання тощо.

Після того, як користувачі запишуть свої емоції, вони зможуть прочитати позитивну афірмацію.

"Ідея FABU з'явилася з усвідомлення важливості ментального добробуту — мого, команди та спільноти гравців SUITSME. Багато користувачів писали, що фешн-гра допомагає їм зменшити стрес і пережити складні періоди.

Особливо надихнула історія військовослужбовиці, яка розповіла, як SUITSME допомогла їй здолати стрес і переналаштувати мислення. Я зрозуміла: ми можемо створити ще більш цільовий застосунок, який відповідатиме подібним запитам", — розповіла CEO SUITSME Галина Єфремова.

Фото: сайт Dev.ua

Як це працює?

Розробники вказують, що застосунок надає можливість висловити свої переживання через креатив, зокрема завдяки одяганню віртуальної моделі відповідно до настрою.

Після трекінгу емоцій програма підбирає кольори одягу для опису стану користувача.

"Уся нація перебуває в складному емоційному стані, тож важливо мати інструменти, які допомагають триматися. Налагодити звичку піклуватися про себе може бути складно, але ігрові механіки роблять цей шлях простішим", — сказала Галина Єфремова.

Цільовою авдиторією застосунку є жінки, тому поки що розробники додали лише жіночий аватар. Та чоловіки також можуть завантажувати FABU й використовувати техніки для покращення свого ментального добробуту.

Довідка про SUITSME

SUITSME — це femtech-компанія в екосистемі Genesis, фахівці якої створюють продукти для добробуту жінок в усьому світі. Компанію заснувала Галина Єфремова у 2020 році в Києві.

Нагадаємо, "Рубрика" повідомляла, що українські студенти розробили застосунок UNIVERA для університетів. Він дозволяє ефективно розв'язувати адміністративні питання в зручному цифровому форматі.

Також "Рубрика" зібрала в одному матеріалі застосунки, які можуть бути корисними для ветеранів, поранених військових, їхніх близьких та рідних. Тут додатки, що допоможуть під час реабілітації, такі, що дозволять спілкування навіть за мінімального зв'язку, та інші.

Рубрика:
Технології

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: