Фото: Facebook / Дністер 1362
Про це пише "Рубрика" із посиланням на EPAM.
Серед згаданих річкових басейнів – басейни Дунаю, Дністра, Дніпра, Дону, Південного Бугу, Вісли, річок Приазов'я, Причорномор'я, Криму. Стратегічною ціллю для кожного плану є досягнення чи підтримання "доброго"* екологічного стану масивів поверхневих та підземних вод. Кожен план управління включає певний перелік заходів, який відтепер легко відстежити.
Зручна інтерактивна карта дає можливість дізнатися більше про масиви поверхневих/підземних вод, відстежувати заходи у районах басейнів річок, їхню вартість та прогнозовані екологічні цілі. Це рішення також забезпечить прозорість для інших державних органів, щоб запобігти дублюванню або неправильному розподілу коштів. Також воно відповідає вимогам до стандартів в рамках європейської інтеграції України.
"Попри війну, Україна досягла значного прогресу з імплементації Водної Рамкової Директиви. Ми визначили річкові басейни, утворили басейнові ради, реформували до європейських вимог систему моніторингу вод, створили 4 сучасні лабораторії. Прийняття планів управління річковими басейнами є одним з індикаторів виконання євроінтеграційних зобов'язань України у сфері охорони довкілля і, зокрема, у сфері управління водними ресурсами та передумовою вступу України до ЄС. Робота триває і за допомогою експертів, науковців ми досягнемо запланованого", – зазначив т.в.о Голови Держводагентства Ігор Гопчак.
Над технічною реалізацією проєкту працювала команда волонтерів з EPAM протягом трьох місяців. Вона складалася з семи спеціалістів: FrontEnd та BackEnd розробників, DevOps та BA фахівців, дизайнера, проєктного менеджера та координатора. За основу проєкту взяли подібні розробки європейських організації, а також використали сучасні технології, такі як Java, React, Mapbox, Leaflet та Google Cloud Storage. Розробка стала швидким рішенням для забезпеченням необхідних поточних завдань, втім у майбутньому її можна доповнювати додатковим функціоналом.
"Ми пишаємося бути частиною цього проєкту і застосувати свою технічну експертизу для побудови прозорих і зрозумілих процесів у країні. Цей сайт і карта є необхідними інструментами для ефективного управління річковими басейнами та покращення екологічного стану водних масивів. Це також можливість для українців стежити за роботою в своїй громаді та долучатися до подібних заходів", – говорить Сергій Тесля, проєктний менеджер проєкту. – Технології можуть і мусять впроваджуватися в сучасній українській державі для вирішення стратегічних завдань, якими є питання екології".
…………………….
*"добрий" – це одна з можливих оцінок стану вод в Україні відповідно до Водної Рамкової Директиви ЄС, яка передбачає 5 класів стану – "відмінний", "добрий", "задовільний", "поганий" та "дуже поганий".
Чеська ініціатива з постачання Україні великокаліберних боєприпасів вже доставила 1,6 мільйона снарядів і буде продовжуватися.… Читати більше
Лабораторії комп’ютерних наук Sony дослідили понад 10 тисяч міст і визначили, що Львів займає 27-ме… Читати більше
Уряд Фінляндії подав до парламенту законопроєкт, який спрямований на обмеження придбання нерухомості росіянами. Про це йдеться в повідомленні… Читати більше
У межах візиту до Франції заступниця міністра соціальної політики Ірина Постоловська провела двосторонню зустріч із… Читати більше
У російському Міністерстві закордонних справ заявили, що з ініціативи американської сторони відбулася телефонна розмова голів… Читати більше
Спецпредставник США з питань України та росії Кіт Келлог заявив, що рф має піти на… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.