Суд тимчасово заблокував рішення Трампа про примусові відпустки для працівників USAID

Суд у Сполучених Штатах Америки тимчасово призупинив виконання наказу адміністрації президента Дональда Трампа щодо відправлення у відпустки 2200 працівників Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Про це пише BBC.

Рішення ухвалили за кілька годин до того, як наказ Трампа мав стати чинним. Тепер судова заборона діятиме до 14 лютого.

У позові, який подали дві профспілки, ті стверджували, що своїм рішенням уряд порушує Конституцію США і що працівники USAID зазнають шкоди.

Суддя визнав, що профспілки зазнають "непоправної шкоди", якщо суд не втрутиться, тоді як уряду буде завдано "нульової шкоди".

Судове рішення поновлює на роботі 500 співробітників, яких уже відправили в адміністративну відпустку. Заборона діятиме до 14 лютого — до того часу більше нікого з працівників USAID не можуть відправити у відпустку.

Що відомо про ситуацію з USAID

Нагадаємо, що 20 січня президент США Дональд Трамп підписав указ, який передбачає тимчасову зупинку всіх програм зовнішньої допомоги на 90 днів

Нагадаємо, що через випадки "марнотратства та зловживань" Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа розкритикувала і призупинила також діяльність Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

А 3 лютого стало відомо, що обов'язки керівника Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відтепер виконує державний секретар Сполучених Штатів Марко Рубіо. Це означає, USAID офіційно переходить під контроль Держдепу США.

Щобільше 5 лютого стало відомо, що Білий дім оголосив про адміністративні відпустки для працівників Агентства США з міжнародного розвитку у всьому світі.

Своєю чергою, в Адміністрації Дональда Трампа запевняють, що не збираються припиняти всю міжнародну допомогу, проте вона повинна просувати інтереси Сполучених Штатів, а не бути благодійністю.

Медіамережа "Вікно Відновлення" опублікувала публічне звернення у зв'язку з новими викликами для медіа та громадського сектору та збирає підписи на його підтримку.

Свіжі дописи

  • Новини

У застосунку “Резерв+” відбувся збій: у Міноборони пояснили причину та дали поради

Через високе навантаження на BankID у застосунку "Резерв+" стався збій. На цей момент варто зберегти… Читати більше

Saturday February 8th, 2025
  • Новини

У рф помер капітан, який причетний до обстрілу села Гроза в Харківській області в 2023 році

У російській федерації помер капітан Констянтин Нагайко, який безпосередньо причетний до обстрілу села Гроза у… Читати більше

Saturday February 8th, 2025
  • Новини

У столиці США відбувся Національний молитовний сніданок, на якому побувала найбільша українська делегація

У столиці Сполучених Штатів Америки Вашингтоні відбувся Національний молитовний сніданок, який цього року відвідала найбільша… Читати більше

Saturday February 8th, 2025
  • Новини

Кореспондентка американської газети отримала нагороду за воєнні репортажі з України

Нагороду Marie Colvin Award від Клубу журналісток Нью-Йорка отримала кореспондентка газети New York Post Кейтлін… Читати більше

Saturday February 8th, 2025
  • Новини

Наслідки ворожих БпЛА на столицю та область: пошкоджені машини та будинки

У Києві уламки збитих російських дронів упали на автомобілі й пошкодили житло, в області теж… Читати більше

Saturday February 8th, 2025
  • Новини

У 10 разів швидше визначатиме місце обстрілу: у Харкові запустять нову систему оповіщення

У Харкові завершили налаштування нової системи оповіщення, що дає змогу в 10 разів швидше визначати місце обстрілу:… Читати більше

Saturday February 8th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.