Про це пише "Суспільне", передає Рубрика.
У чому проблема?
Очаків — прифронтове місто Миколаївської області, яке з перших днів повномасштабного вторгнення росії перебуває майже під щоденними обстрілами.
Нині Всеволод живе в Очакові — рідному місті. Часу на довгі забіги не завжди вистачає: під час сигналів повітряної тривоги слід рухатися в укриття, адже до міста снаряди та дрони долітають за лічені хвилини. Проте навіть у таких умовах він не полишає своєї справи та продовжує мотивувати до занять зі спорту.
"Невелика фізична активність, не обов'язково біг, це можливість піклування про власне фізичне і психологічне здоров'я. Головне — займатися тим, що дозволяє здоров'я і самопочуття, щоб це було на користь, а не навпаки", — зазначає Всеволод.
Яке рішення?
Саме в Очакові, на знайомих із дитинства вулицях, 33-річний медійник Всеволод Севастьянов на початку лютого 2025 року пробіг маршрут у формі тризуба — як символ сили, незламності та боротьби за незалежність українського народу.
"Я присвятив його всім захисникам і захисницям, які боронять моє місто та нашу країну, і тим, хто віддав своє життя за нашу свободу", – розповів Всеволод про біг.
Як це працює?
Загальна дистанція маршруту у формі тризуба в Очакові склала приблизно п'ять кілометрів, а на її подолання Всеволод витратив 40 хвилин.
Біг він традиційно наодинці, адже більшість своїх малюнків на мапі створює саме так. Перед забігом обов'язковою є розминка, аби уникнути травм, а після — заминка.
Чоловік бігає з 2018 року. Каже, що останнім часом забіги стали більш точковими та нерегулярними через самопочуття та інші фактори. Втім, його біг — це не просто спорт, а ще й спосіб донести важливі меседжі.
"З ключових бігових досягнень за весь час є встановлення рекорду України з проєктом #CreativeRunDvizh — найбільша колекція бігових малюнків вулицями міст", — каже медійник.
Проєкт, започаткований у 2018 році, мав на меті залучати бігунів до творчості, але згодом став більш персональним.
Бігові маршрути у вигляді малюнків Всеволод використовує для привернення уваги до зборів грошей або соціальних тем. Так в минулі роки пробіг маршрут у вигляді 33 літер української абетки до Дня української писемності та мови — #біжуукраїнською, маршрут у вигляді собаки в підтримку ініціативи UAnimals та кінологічного загону "Антарєс" та маршрут у вигляді протеза в підтримку "Superhumans Center".
У колекції проєкту приблизно 60 малюнків — всі вони різні по складності, довжині та ідеях, каже ініціатор. Кожен з них — унікальне власне бачення. А традиційними вже стали маршрути у вигляді цифр до Дня Незалежності України, а також тематичні малюнки в першосічневу пробіжку.
Нагадаємо, у Києві 29 вересня відбулися велозмагання для всіх охочих та неспішна велопрогулянка Трухановим островом. Ця благодійна подія, була присвячена збору коштів на підтримку ППО Київської області.
Також нещодавно у Києві відбувся благодійний забіг з американським істориком Тімоті Снайдером на підтримку українських військовополонених.
Гурт Ziferblat з піснею "Bird of Pray" став переможцем національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2025".… Читати більше
Дані Європейського кліматичного агентства Copernicus (C3S) свідчать, що минулий місяць став найтеплішим січнем за всю… Читати більше
Експрезидентові Франції Ніколя Саркозі наділи електронний браслет як покарання у справі про корупцію та торгівлею впливом.… Читати більше
У Бібліотеці міста Лахті посол України Ольга Діброва відкрила українську книжкову поличку - вона п'ята… Читати більше
Співробітники Нацполіції знешкодили мережу шахрайських колцентрів. Вони виманили щонайменше 10 млн грн у літніх людей… Читати більше
Рішення Сполучених Штатів припинити фінансування програми ООН з лікування СНІДу та ВІЛ може призвести до… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.