Від моменту відкриття першого магазину в лютому 2017 року в Києві, «КОЛО» виросла у потужну мережу з 241 магазину по всій Україні. За минулий 2024 рік компанія відкрила 21 новий магазин та увійшла до числа лідерів ринку за темпами зростання на Київщині.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Сьогодні команда «КОЛО» налічує 1100 працівників, які щодня обслуговують понад 60 тисяч покупців. Компанія також активно підтримує українських військових, реалізуючи програми допомоги захисникам, реінтеграції ветеранів та надаючи підтримку у вигляді товарів і фінансування.
За 2024 рік мережа сплатила 144 мільйони гривень податків до державного бюджету, підтверджуючи свою позицію відповідального бізнесу.
До восьмиріччя компанія запустила спеціальну акцію для своїх клієнтів. Серед подарунків – MacBook Air, iPhone 16 Pro, AirPods Max та сотні сертифікатів на каву. Участь в акції можна взяти до 3 березня 2025 року, купуючи товари-учасники в магазинах мережі.
Про запровадження найбільшого пакета санкцій проти російської федерації оголосила Велика Британія: заходи спрямовані на посилення… Читати більше
Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.