Парламент має намір гарантувати відпустки військовим, – Веніславський

Член оборонного комітету Верховної Ради Федір Веніславський заявив, що Парламент планує гарантувати відпустки військовослужбовцям, які виконують бойові завдання. Також можуть бути передбачені додаткові відпустки.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на брифінг.

За його словами, після відкриття 13-ї сесії Верховної Ради відбувалася робоча нарада, де з представниками Міноборони, Генштабу ЗСУ розглядали питання, "як забезпечити можливість військовослужбовцям, які виконують бойові завдання, відпочити".

"А саме запровадити обов'язковість відпусток, додаткові відпустки передбачити. І над цим ми працюємо", – сказав депутат від "Слуги народу".

Коментуючи плани Верховної Ради, Веніславський заявив, що за великим рахунком пріоритети не змінюються.

"На першому місті безперечно стоїть питання забезпечення всім необхідним сектору безпеки й оборони.

Тобто це ті законодавчі ініціативи, які спрямовані на посилення наших оборонних спроможностей, на соцзахист наших військовослужбовців, на удосконалення питання їх отримання відпусток додаткових і так далі", – сказав він.

Відпустки військовим

Раніше Рубрика повідомляла, що Верховна Рада ухвалила закон про впорядкування надання та використання різних видів відпусток.

Метою ухвалення закону було уточнення та осучаснення окремих норм законодавства, що регулюють питання надання та використання відпусток.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану.

Нагадаємо, ухвалений минулого року закон про мобілізацію передбачає, що основну щорічну відпустку даватимуть частинами протягом календарного року. Але головна безперервна частина становить не менше 15 днів.

З закону про мобілізацію, який набув чинності у травні 2024 року, виключили демобілізацію військових. У Міноборони повідомляли, що для цього буде розроблений окремий законопроєкт.

У грудні перший заступник міністра оборони Іван Гаврилюк заявив, що законопроєкт про демобілізацію майже готовий. Проте реалізувати його неможливо, поки не будуть готові резерви для заміни військових на фронті.

Пошейрити
Опубліковано автором
Уляна Гузь
Теги: Верховна Рада Військові ЗСУ

Свіжі дописи

  • Новини

МОЗ: у 2025 році на лікування онкохвороб передбачено понад 6,4 мільярда гривень

 У межах Програми медичних гарантій  на лікування онкологічних захворювань передбачено понад 6, 4 млрд гривень.… Читати більше

Thursday February 6th, 2025
  • Новини

На Покровському напрямку безперервний конвеєр піхоти рф, – у Нацгвардії розповіли про штурми ворога

На Донеччині протягом доби кількість боєзіткнень  дещо зменшилась, однак активні бойові дії тривають. російські загарбники… Читати більше

Thursday February 6th, 2025
  • Новини

У чотирьох потягах Укрзалізниці з’явилися гарячі обіди

Гарячі обіди з'явились у чотирьох поїздах Укрзалізниці, що обслуговують міжнародні та внутрішні рейси з Києва… Читати більше

Thursday February 6th, 2025
  • Новини

“Бориспіль” готовий протягом місяця відновити рейси після відкриття неба, – гендиректор аеропорту

Якщо влада ухвалить необхідні рішення, аеропорт "Бориспіль" готовий відновити прийом та відправку пасажирських літаків протягом… Читати більше

Thursday February 6th, 2025
  • Новини

Дружина президента із представниками ООН і ЮНІСЕФ відвідали на Чернігівщині прийомну родину переселенців

У Чернігівській області Олена Зеленська разом зі спецпредставницею Генсека ООН з питань насильства щодо дітей… Читати більше

Thursday February 6th, 2025
  • Новини

Надати Україні ядерну зброю: у Трампа відреагували на ідею Зеленського

Спеціальний представник 47-го президента США Дональда Трампа з питань України та росії Кіт Келлог вважає,… Читати більше

Thursday February 6th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.