fbpx
Сьогодні
17:26 06 Лют 2025

“Харків — місто кіборгів”: як проєкт допомагає рідним військовослужбовців

Фото: БФ “Громадянин”

У лютому в Харкові стартувала програма підтримки членів родин військовослужбовців "Харків — місто кіборгів", яка розрахована на фізичне та психологічне відновлення рідних військовослужбовця після його загибелі чи тяжкого поранення. Про деталі програми в етері Радіо "Накипіло" розповіла віцепрезидентка благодійного фонду "Громадянин" Олена Шмідт, пише "Рубрика". 

У чому проблема?

Олена Шмідт з досвіду роботи у фонді зрозуміла, що члени родин поранених чи загиблих воїнів також потребують психологічної та фізичної реабілітації.

Яке рішення?

"Ми звертаємо увагу не тільки на поранених військовослужбовців, але й на членів їхніх родин, які дуже часто також потребують допомоги. Адже рідні поранених віддають дуже багато сил та емоцій", — пояснила представниця благодійного фонду.

Для того, щоб допомогти сім'ям українських захисників, у благодійному фонді "Громадянин" започаткували програму "Харків — місто кіборгів". 

проєкт Харків — місто кіборгів

Фото: БФ "Громадянин"

Як це працює?

Комунікаційниця благодійного фонду "Громадянин" Євгенія Литвиненко розповіла, що перед початком реабілітації кожного учасника програми обов'язково оглядатимуть лікарі, зокрема психолог.

"Метою цієї програми є покращення не тільки фізичного, але й психологічного стану людини. Перш за все це самореабілітація. Це не спорт, йога чи ще якісь фізичні заняття. Наша програма має комплексний підхід. Людина, яка приходить до нас, проходить первинне обстеження у фахових лікарів. Саме вони визначають, що їй потрібно", — зазначила Євгенія Литвиненко.

Залежно від висновків лікарів хтось проходитиме фізичну реабілітацію, а хтось — працюватиме над покращенням ментального здоров'я. Зареєструватися на програму можна через соціальні мережі фонду – Фейсбук чи Інстаграм – або електронною поштою: [email protected]

Благодійний фонд "Громадянин" утілює проєкт "Харків – місто кіборгів" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та агенції з розвитку "Хліб для світу" (Brot für die Welt). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: