Окупанти завдали удару по Україні 65 безпілотниками: більшість з них знищила ППО

У ніч проти 4 лютого війська рф атакували Україну 65 ударними безпілотниками типу Shahed, а також дронами-імітаторами різних типів. Вдалося збити 37 з них, ще 28 БпЛА — не досягли цілей.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.

Як розповіли військові, у ніч на 4 лютого (із 20.00 3 лютого) противник атакував 65 ударними БпЛА типу "Shahed" і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Орел, Курськ, Брянськ, — рф.

Повітряний напад відбивали:

  • авіація,
  • зенітні ракетні війська,
  • підрозділи РЕБ,
  • мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони.

Повітряні цілі військові знищували у Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.

"Станом на 09.00 підтверджено збиття 37 ударних БпЛА типу "Shahed" та безпілотників інших типів", зазначили у ПС ЗСУ.

Ще 28 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).

"Внаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина та Черкащина", додали військові.

Нічна атака російських БпЛА

У ніч на 4 лютого росіяни традиційно запустили по території України ударні дрони. Сигнал повітряної тривоги оголошувався у Києві, Київській, Чернігівській, Сумській і Полтавській областей, а також в частині Черкаської області.

Наслідки ворожої атаки:

  • у Черкаській області внаслідок атаки виникли пожежі на трьох приватних підприємствах. Вдалося загасити дві пожежі, але ліквідація ще однієї триває.
  • у Печерському районі Києва, після нічної атаки, виявили уламки БпЛА. Внаслідок цього пошкоджено вікна у кількох навчальних закладах столиці, в амбулаторії, господарських будівлях. Постраждалих – немає.
  • у Сумській області один БпЛА впав на території Буринської громади, другий – Сумської. Попередньо, люди не постраждали. У першому випадку, вибуховою хвилею пошкоджено понад 30 вікон у житлових будинках, та понад 20 – у закладі освіти. У другому випадку – зруйновано і пошкоджено дачні будинки.

Свіжі дописи

  • Новини

Електронний документообіг за рік врятував 86 га знищених війною лісів

Цифровізація не лише підвищує ефективність бізнесу, а й допомагає берегти ресурси, які знищені через війну.… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Гурт Ziferblat представив оновлену версію пісні Bird of Pray для Євробачення

Гурт Ziferblat, який представлятиме Україну на "Євробаченні-2025" у Базелі, оприлюднив конкурсну версію пісні. Про це… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Воював за Україну у складі “Вовків да Вінчі”: брат віцепрезидента США назвав американців “корисними ідіотами путіна”

Двоюрідний брат віцепрезидента США Джей Ді Венса — Нейт Венс — добровольцем долучився до українського… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

У Харкові правоохоронці затримали агентку рф, яка отруїла військового ЗСУ та готувала вибухівку для терактів

Співробітники контррозвідки СБУ затримали агентку рф у Харкові, яка за завданням російських спецслужб отруїла військовослужбовця… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

У застосунок “Дія” додали дозвіл на зброю

Віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що у застосунку "Дія" розпочалося бетатестування… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

На Херсонщині через ворожі обстріли постраждали 10 людей, серед них – поліціянт

 У Херсонській області внаслідок російських обстрілів за минулу добу постраждали десятеро людей. Про це повідомили… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.