Сили ППО збили 38 російських дронів, ще 25 – локаційно втрачені

Війська рф у ніч проти 3 лютого атакували Україну 71 ударним безпілотником Shahed та дронами-імітаторами різних типів. Протиповітряна оборона знешкодила 38 цілей, ще 25 ворожих дронів локаційно втрачені.

Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ, передає Рубрика.

Війська рф з 19:00 неділі, 2 лютого, здійснили запуск кількох груп ударних безпілотників з різних напрямків, у низці областей була оголошена повітряна тривога.

росіяни атакували Україну 71 ударним БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Орел, Курськ, Брянськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, а також тимчасово окупований Крим.

Повітряний напад відбивали:

  • авіація,
  • зенітні ракетні війська,
  • підрозділи РЕБ,
  • мобільні вогневі групи Повітряних сил та Сил оборони України.

Станом на 09:00 понеділка, 3 лютого, підтверджено збиття 38 ударних БПЛА типу Shahed і безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Запорізькій, Дніпропетровській, Вінницькій та Хмельницькій областях.

25 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені (без негативних наслідків).

Фото: Телеграм / Повітряні сили ЗС України

Наслідки дронової атаки

Внаслідок ворожої атаки постраждали:

  • Сумщина,
  • Харківщина,
  • Черкащина.

У Броварському районі Київської області є пошкодження внаслідок падіння уламків збитих російських безпілотників, зазначає Київська обласна військова адміністрація.

На Київщині через чергову атаку російських БПЛА тривога тривала всю ніч 3 лютого. В області працювали сили протиповітряної оборони. Є збиті ворожі цілі.

Постраждалих серед населення немає. Влучань в об'єкти критичної чи житлової інфраструктури не зафіксовано, йдеться в повідмленні.

Унаслідок падіння уламків у Броварському районі пошкоджені гараж та підвальне приміщення. В будівлі вибиті вікна та пошкоджена стеля.

Також падіння уламків збитих ворожих цілей фіксуються поза межами населених пунктів на відкритих ділянках місцевості, зазначили в ОВА.

Окрім того, у Черкаській області внаслідок падіння уламків збитих російських дронів є пошкодження.

"З тривогами минула ця ніч для всіх районів області. За попередніми даними, в черкаському небі знищено 2 ворожих БПЛА", – повідомив у Телеграмі голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

За його даними, постраждалих немає. У Черкаському районі уламками пошкоджені вікна в чотирьох житлових будинках, зауважив очільник ОВА.

Зазначимо, що від початку повномасштабної війни Російська Федерація регулярно вдається до обстрілів інфраструктури України, що створює серйозну загрозу для цивільних. Зокрема майже кожної ночі терористи запускають безпілотники.

Наприклад, у ніч проти 2 лютого війська рф атакували Україну 55 ударними безпілотниками типу Shahed, а також дронами-імітаторами різних типів. Вдалося збити 40 з них, ще 13 БпЛА — не досягли цілей.

А у ніч проти 1 лютого війська рф атакували Україну 165 ракетами різних типів та ударними безпілотниками типу Shahed, а також дронами-імітаторами різних типів. Вдалося збити 56 дронів, ще 61 БпЛА — не досягли цілей.

Свіжі дописи

  • Новини

Рішення для перемоги: американський письменник Раян Голідей віддає українські гонорари на допомогу ЗСУ

Американський письменник та медіастратег Раян Голідей анонсував, що передає у фонд "Повернись живим" весь гонорар зі своїх… Читати більше

Monday February 3rd, 2025
  • Новини

Поліція веде перевірку щодо масової бійки підлітків у ТРЦ Харкова

У неділю, 2 лютого, в одному з торгово-розважальних центрів Харкова підлітки влаштували масову бійку. Конфлікт… Читати більше

Monday February 3rd, 2025
  • Новини

В Україні почали вводити аварійні графіки відключення світла: в “Укренерго” пояснили причину

У низці областей України вранці понеділка, 3 лютого, було запроваджено аварійні графіки відключення електроенергії. Українців… Читати більше

Monday February 3rd, 2025
  • Новини

“Жінки у транспорті”: Україна доєдналася до глобальної мережі

Міністерство розвитку громад та територій України повідомило, що українські проєкти з підготовки водійок вантажівок та… Читати більше

Monday February 3rd, 2025
  • Новини

На фронті ситуація складна, серед пріоритетів – Курська операція та удари вглиб рф, – Сирський

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський провів нараду за підсумками діяльності ЗСУ в січні… Читати більше

Monday February 3rd, 2025
  • Новини

ЗМІ: в Трампа хочуть повністю реорганізувати USAID

Адміністрація президента Сполучених Штатів відправила у вимушену відпустку близько сотні співробітників Агентства з міжнародного розвитку… Читати більше

Monday February 3rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.