Про це йдеться у пресрелізі Міністерства житлового будівництва, громад і місцевого самоврядування Великої Британії, інформує Рубрика.
Згідно з оновленими умовами, батьки або законні опікуни, які вже мають дозвіл на проживання за однією з українських схем, можуть подати заявку на спонсорство своїх дітей у межах програми "Будинки для України".
"Батько (або законний опікун), який має дозвіл за будь-якою з українських схем, може подати заявку на спонсорство своєї дитини за програмою «Будинки для України». Діти, чиїми спонсорами виступають їхні батьки (або законні опікуни), матимуть дозвіл на проживання у Великої Британії протягом 18 місяців", – розповіли у міністерстві.
Дітям надається також дозвіл на:
Для отримання візи й дитина-заявник, і батько-спонсор повинні відповідати всім вимогам програми "Будинки для України".
Як зазначає BBC, у лютому 2023 року британський уряд змінив правила спонсорства у межах цієї програми. Українці без права на постійне проживання у Великій Британії втратили можливість бути спонсорами, що значно ускладнило процес возз'єднання родин.
Лише британські чи ірландські громадяни, або ті, хто мав право на постійне проживання у Великій Британії, могли виступати спонсорами.
Тоді ж також було закрито програму "Українська сімейна програма", яка дозволяла українцям приєднатися до членів своєї родини, які вже мали постійне місце проживання у Великій Британії.
Тимчасовий захист для українських біженців в інших країнах
Нагадаємо, що тимчасовий механізм захисту для українців, що шукали прихистку від повномасштабної війни на території Євросоюзу, запрацював в багатьох країнах 4 березня 2022 року.
31 грудня стало відомо, що Велика Британія надала притулок понад 300 тисячам українців, які через повномасштабне вторгнення росії змушені були залишити свою країну.
Окрім того, у Сполучених Штатах Америки ухвалили рішення про продовження статусу тимчасового захисту (Temporary Protected Status, TPS) для громадян України ще на 18 місяців.
Також 21 грудня Палата депутатів, нижня палата парламенту Чехії схвалила в третьому читанні збір законів Lex Ukraine VII, які дозволяють продовжити тимчасовий захист шукачів притулку з України ще на рік.
Варто додати, що 25 червня Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про продовження тимчасового захисту до 4 березня 2026 року для понад 4 мільйонів українців, які знайшли прихисток в ЄС від російської агресії.
Відомо що у низці європейських країн українцям виплачуватимуть до 5300 євро за дострокове повернення додому.
Перший заклад у Франції відкрила українська мережа Lviv Croissants: Ввін запрацював у центрі Канн, на… Читати більше
Український режисер Мстислав Чернов з новим документальним фільмом "2000 метрів до Андріївки" став лауреатом кінофестивалю… Читати більше
Поліціянти затримали підозрюваного у вбивстві військового ТЦК у Пирятині Полтавської області. Мобілізований, який втік разом… Читати більше
Парламент Нової Зеландії ухвалив рішення, за яким гора Таранакі-Мунга та її прилеглі вершини офіційно отримали… Читати більше
Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов передав предстоятелю Православної Церкви України… Читати більше
Унаслідок ракетного удару 1 лютого в Полтаві загинули 4 мешканців, ще 13 травмованих людей перебувають… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.