Неназвані джерела Reuters у галузі розповіли, що нафтосховище на заводі було підпалено. Серед пошкодженого обладнання – залізнична естакада та установка гідроочищення, що використовується для видалення домішок з продуктів переробки.
"Пошкоджено залізничне навантажувальне обладнання. Навантаження на залізницю не було, вони зупинили переробку нафти", – заявив один зі співрозмовників видання.
Водночас інше джерело уточнило, що навантаження нафтопродуктів припинено з п'ятниці. Також воно підтвердило, що відсутність навантаження є причиною припинення роботи НПЗ.
Рязанський НПЗ переробив 13,1 млн метричних тонн (262 000 барелів на добу), що становить майже 5% від загального обсягу переробки нафти в Росії у 2024 році.
За даними джерела Reuters, НПЗ виробив 2,2 мільйона тонн бензину, 3,4 мільйона тонн дизельного палива, 4,3 мільйона тонн мазуту та 1 мільйон авіагасу.
Нагадаємо, що у ніч на 26 січня, у російській федерації невідомі ударні безпілотники атакували російське місто Рязань. Під прицілом був місцевий нафтопереробний завод (НПЗ), де після влучань спалахнула пожежа.
Згодом у Генштабі ЗСУ підтвердили, що дрони Служби безпеки України та Сил спеціальних операцій Збройних сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони уразили виробничі потужності Рязанської нафтопереробної компанії та завод мікроелектроніки "Кремній Ел" у Брянську.
Російські окупанти почали використовувати для атаки українських регіонів нові невідомі дрони-камікадзе. Про це повідомили в Національній поліції… Читати більше
У Чернігівській області Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури в межах комплексного відновлення розпочало ремонт… Читати більше
Російський лідер володимир путін "дотримає свого слова" та не нападе знову після укладання мирної угоди… Читати більше
В Україні працюють понад 500 компаній, які виготовляють дрони. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації… Читати більше
Нацгвардійцю 4-го батальйону "Сила Свободи" вдалося самотужки захопити у полон шістьох російських загарбників Відео їхнього… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп удав, що не називав українського лідера Володимира Зеленського диктатором.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.