У Генштабі підтвердили ураження російського НПЗ у Рязані та заводу “Кремній Ел” у Брянську

У п'ятницю вночі, 24 січня, дрони Служби безпеки України та Сил спеціальних операцій Збройних сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони уразили виробничі потужності Рязанської нафтопереробної компанії та завод мікроелектроніки "Кремній Ел" у Брянську.

Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє у Фейсбуці, передає Рубрика.

Так, в результаті ударів виникли пожежі на виробничих потужностях Рязанської нафтопереробної компанії та на нафтоперекачувальній станції "Рязань".

Також уражений завод мікроелектроніки "Кремній Ел" у Брянську. Це одне із ключових підприємств мікроелектронної промисловості росії.

Завод виробляє широкий асортимент мікросхем і компонентів, які використовуються у стратегічно важливих системах озброєння, зокрема в ракетних комплексах "Тополь-М", "Булава", зенітних ракетних системах С-300 та С-400, а також у бортовій електроніці бойових літаків.

Результати ураження уточнюються, зазначили в Генштабі.

Систематичне та цілеспрямоване ураження об'єктів, що забезпечують армію РФ паливно-мастильними матеріалами та військовою технікою, триватиме до повного припинення збройної агресії Російської Федерації проти України, наголосили у Генеральному штабі ЗСУ.

Як повідомлялось, у ніч на 24 січня 11 областей російської федерації, москву та тимчасово окупований Крим атакував 121 безпілотник. Серед цілей атаки — нафтопереробний завод у Рязанській області.

російське міноборони відзвітувало про знищення 121 безпілотника. Над територією Брянської області збили найбільше — 37 дронів.

"Протягом минулої ночі черговими засобами ППО перехоплено і знищено 121 український безпілотний літальний апарат", – йдеться у повідомлені.

У російському відомстві зазначили, що їхня ППО також нібито збила 20 – над Рязанською, по 17 – над Курською і Саратовською.

А також 7 – над територією Ростовської області, по 6 – над територією Московської та Бєлгородської областей, 3 – над територією Воронезької області, по два – над територією Тульської, Липецької й Орловської областей. Один – над москвою. А ще один – над окупованим Кримом.

Через атаку БпЛА тимчасово призупиняли роботу низка аеропортів.

Нагадаємо, що у ніч на 21 січня українські Сили оборони завдали удару безпілотниками по низці важливих об'єктів на території росії, зокрема уразили нафтобазу у Воронезькій області та авіазавод під Смоленськом.

А у ніч на 20 січня кілька потужних вибухів прогриміли над російською Казанню (Республіка Татарстан), де перед тим було оголошено загрозу атаки БПЛА. Аеропорт міста призупиняв роботу, а уламки спричинили пожежу на підприємстві.

Також у ніч проти 16 січня у Тамбовській області росії пролунала серія вибухів в районі міста Котовськ та селища Кузьмино-Гать, де розташований пороховий завод. У регіоні працювали системи протиповітряної оборони. Також у Воронезькій області рф місцева влада повідомила про атаку безпілотників на нафтобазу.

Окрім того, у ніч на 14 січня українські Сили оборони здійснили наймасовіший удар по військових об'єктах армії рф на відстані від 200 до 1100 км в глибині російської території. Зокрема було атаковано цілі в Брянській, Саратовській, Тульській областях та Республіці Татарстан.

Свіжі дописи

  • Новини

З нагоди третьої річниці великої війни у ряді міст світу пройшли марші підтримки України

У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Як залишатися онлайн під час знеструмлень: на Дія.Освіта вийшов новий серіал

В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Свириденко заявила, що на окупованих територіях України розміщені критичні матеріали на $350 мільярдів

Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Запорізьку колекцію одягу зі скіфськими мотивами представили у французькій столиці

В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розвідка Британії спростувала слова диктатора рф про перетин російськими військами кордону в Сумській області

Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

За три роки війни СБУ викрила 102 агентурні мережі, деякі з них готували замахи на Зеленського та Буданова, – Малюк

СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.