Фото: Фейсбук / Нацгвардія
Про це Національна гвардія повідомила у Фейсбуці, передає Рубрика.
У чому проблема?
У Нацгвардії зазначили, що постійно проводять роботу задля посилення спроможностей бойового забезпечення підрозділів, зокрема, це стосується й спеціалізованої техніки.
"Якщо підходити всебічно і комплексно, то одним із напрямків є, зокрема й оснащення та модернізація напрямку РХБ захисту. Який, до того ж має практичну складову не лише на фронті, а й під час виконання Національною гвардією завдань з охорони важливих державних об'єктів та критичної інфраструктури загалом.
Вміння працювати в умовах, визначених на об'єктах такого типу, наявність відповідних технічних засобів – це про ефективність таких завдань", – ідеться у повідомленні.
Яке рішення?
Тому у 2024 році в Нацгвардії розпочали роботу щодо заміни застарілих авторозливних станцій АРС-14 (розробка 60 років минулого століття), які були ще на базі ЗіЛ-131 на новітні зразки вітчизняного виробництва.
"Зараз до НГУ вже надійшли перші зразки техніки, яка призначена для проведення дегазації, дезактивації, дезінфекції озброєння та військової техніки, дегазації і дезінфекції окремих ділянок місцевості та доріг рідкими розчинами", – підкреслили в Нацгвардії.
Фото: Фейсбук / Нацгвардія
Як це працює?
Така АРС змонтована на базі повнопривідного автомобіля MAN з колісною формулою 6х6, місткість цистерни складає понад 5000 л, що у два рази більше ніж АРС-14.
Вона також дозволяє розгорнути шість робочих місць – це також у двічі збільшує продуктивність по спеціальній обробці техніки в порівнянні з АРС-14.
Додатково реалізовані такі функції як:
Фото: Фейсбук / Нацгвардія
Це дозволяє виконувати завдання не зважаючи на мінусові температури та темний час доби.
"Виготовлення сучасної АРС здійснювалося у тісній взаємодії з нашими спеціалістами. Національна гвардія розробила технічне завдання на основі якого було розроблено даний зразок.
Станція оснащена всіма необхідними датчиками та органами управління, що дозволяє керувати її роботою навіть одному оператору", – підкреслили у Нацгвардії.
Далі такі зразки пройдуть необхідні додаткові випробування в НГУ і тестування з метою подальшого удосконалення.
Нагадаємо, Міністерство оборони у 2024 році допустило до експлуатації понад 1300 зразків озброєння та військової техніки і майже 75% із них – вітчизняного виробництва.
Зокрема у 2024 році Міністерство оборони кодифікувало та дозволило для використання в армії понад 200 зразків автотранспорту.
Окрім того, Міністерство оборони у 2024 році кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України майже 30 зразків автомототехніки.
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.