Фото: МОЗ
Про це пише Рубрика з посиланням на сайт Міністерства охорони здоров'я.
Відділення для відновлення поранених воїнів функціонує на базі Дніпровської міської клінічної лікарні №4.
Відділення фізичної та реабілітаційної медицини надає допомогу в гострому, післягострому та довготривалому періодах.
Під відповідні послуги лікарня законтрактована НСЗУ як за стаціонарним, так і за амбулаторним пакетом. Усі палати обладнані сучасними багатофункціональними ліжками з електроприводом, а також меблями, які забезпечують максимальний комфорт для пацієнтів.
Фото: МОЗ
Приміщення центру відповідають світовим стандартам безбар'єрності:
Фото: МОЗ
Окрім розширення палатного фонду, в центрі устатковані інноваційним обладнанням зали для реабілітації. Додатково запрацювали:
Фото: МОЗ
"Сьогодні ми є справжнім центром досконалості, до якого приїжджають мультидисциплінарні команди з різних лікарень, щоби перейняти досвід, ознайомитися з організацією реабілітаційних процесів і побачити, як ефективно створені й функціонують наші системи.
Впевнена, що з відкриттям другої черги центру RECOVERY ми можемо допомогти ще більшій кількості українських воїнів, які сьогодні протистоять агресору.", – розповідає заслужена лікарка України Алла Півник, завідувачка відділенням фізичної та реабілітаційної медицини.
У медзакладі працюють мультидисциплінарні реабілітаційні команди. Їх склад повністю відповідає сучасним вимогам. На чолі команди – лікар фізичної та реабілітаційної медицини. В його підпорядкуванні: фізичні терапевти, ерготерапевти, їх асистенти, терапевти мови й мовлення, психологи та сестри медичні з реабілітації.
Фото: МОЗ
В центрі уваги мультидисциплінарних реабілітаційних команд – пацієнт та його потреби. Відповідно до побажань пацієнта фахівці складають індивідуальний реабілітаційний план та працюють над досягненням поставленої мети.
Зазначимо, що на сьогодні 15 реабілітаційних центрів RECOVERY надають безоплатні послуги у Вінниці, на Дніпровщині (три заклади), у Києві (два заклади), Луцьку, Львові, Одесі (два заклади), Полтаві, Рівному, Хмельницькому, Черкасах і Чернівцях. Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу понад 20 000 поранених.
Нагадаємо, всі послуги з реабілітації – безоплатні для людей та повністю покриваються НСЗУ в рамках Програми медичних гарантій.
Стаціонарна реабілітаційна послуга має тривати мінімум 14 днів із тривалістю процедур від трьох годин на день. Амбулаторна ж реабілітація передбачає понад 14 днів інтенсивних занять, що мають тривати понад годину на добу.
Кожен пацієнт, залежно від важкості травми, може отримати від 2 до 8 реабілітаційних циклів впродовж року.
Президент Володимир Зеленський відкрив саміт "Підтримуй Україну", який відбувається у треті роковини повномасштабного вторгнення росії.… Читати більше
Австралія запровадила найбільший пакет санкцій проти росії з лютого 2022 року. Обмеження для російської федерації… Читати більше
До третіх роковин повномасштабного вторгнення росії у столиці відкрили першу частину Меморіалу українським розвідникам. Про… Читати більше
Выбор ЧПУ станка – это стратегическое решение для любого производства, связанного с обработкой металла, дерева,… Читати більше
Данія виділить 405 мільйонів крон ($56,8 мільйона) на гуманітарну допомогу та зусилля із відновлення в… Читати більше
Рада Європейського Союзу в роковини повномасштабного вторгнення, 24 лютого, ухвалила 16-й пакет санкцій проти росії.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.