У чому проблема?
Екологічні проблеми, на жаль, нікуди не поділись з початком повномасштабного вторгнення, і українці навіть зараз вважають, що не треба відкладати на потім їх вирішення. Зростання кількості відходів, забруднення водойм та повітря, зникнення лісів та зменшення біорізноманіття – до всіх цих проблем причетна людина.
У наш час, коли вся увага українців прикута до питань безпеки, політикам та бізнесу дуже легко "протягнути" небезпечні наративи та рішення, які будуть шкодити довкіллю та здоров'ю людей, такі як будівництво сміттєспалювальних заводів чи просування одноразового "біопластику" замість стимулювання повторного використання.
Брак правдивої інформації та розуміння причин і наслідків наших дій для довкілля може призвести до руйнування і без того крихких екосистем нашої країни.
Яке рішення?
Команда громадської організації Zero Waste ZP повертається з другим сезоном подкасту "Без сміття", щоб розповідати про складні екологічні проблеми простими словами, шукати рішення без шкоди до довкілля та спонукати слухачів формувати свою думку про них. А думку, засновану на фактах та достовірній інформації не похитнути міфами та вигадками.
Як це працює?
Вже зараз на всіх подкаст-платформах (Youtube music, Spotify, Apple podcast та ін.) можна послухати перші випуски другого сезону подкасту "Без сміття" про сміттєспалювання та оманливу естетику zero waste, де Іван і Ліза розмірковують, чому сміттєпереробні заводи – це не чарівна таблетка від сміття і як гонитва за гарним контентом додає нам екологічних проблем. Попереду – нові випуски про причини лісових пожеж, значення міжнародних кліматичних конференцій та навіть екологічний секс.
А поки чекаєте виходу нових епізодів – слухайте перший сезон подкасту "Без сміття". Там ще більше актуальних тем для екосвідомих українців.
Цей проєкт реалізовується за сприяння ГС Zero Waste Alliance Ukraine, а також за підтримки Zero Waste Europe та MAVA Foundation.
Нагадаємо, що Луцьке misto.cafe разом з ГО "Нуль відходів Луцьк" одні з перших впроваджують у закладі харчування політику "нуль відходів". Заклад відмовляється від стіків з цукром та пластикових трубочок, а також переробляє органіку й інші відходи.
У Давосі українська група ДТЕК та данська Vestas, яка є провідним світовим виробником вітрових турбін,… Читати більше
“Рубрика” розповідає деталі. У чому проблема? За кордоном все частіше запитують: “Чи досі в Україні… Читати більше
Президент Володимир Зеленський у Давосі зустрівся з прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Катару Мухаммадом бін Абдулрахманом… Читати більше
Відділення компанії Nova Post запрацювало у Манчестері та стало третім у Сполученому Королівстві. Ще два… Читати більше
Екіпажі евакуаційного автобуса "Австрійка", названого на честь загиблої бойової медикині Наталії Яцун (Фраушер), досягли важливого… Читати більше
У Харкові стартував пілотний проєкт з адаптованої барабанотерапії для ветеранів, які відновлюються після контузії. Перше… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.