Фото: Полтавська обласна прокуратура
Про це пише Рубрика, посилаючись на СБУ, ОГП.
Як повідомляють силовики, співробітники СБУ затримали зрадника на пункті пропуску "Краківець", де він намагався залишити Україну.
У СБУ розповідають, що затриманий передавав ФСБ точні координати об'єктів, пов'язаних із модернізацією та відновленням дронів. Для завдання максимальної шкоди адвокат передав ФСБ не просто загальні координати підприємства, а точні відмітки розташування технологічних цехів та складів зберігання БПЛА.
Фото: СБУ
Окрім того, у грудні 2023 року російські війська завдали ракетного удару за цією інформацією, що призвело до загибелі шести людей, поранень 30 осіб та значних пошкоджень цивільної інфраструктури.
За матеріалами справи, зрадник прозвітував російським кураторам про наслідки "прильоту" і для подальших обстрілів м. Дніпро надіслав координати іншого стратегічного об'єкта, що розташований у місті.
Фото: СБУ
Як встановило слідство, комунікація агента з його російським куратором відбувалася через "зв'язкового". Ним виявився давній знайомий фігуранта, так званий "перший заступник голови Красногвардійської районної адміністрації Криму", який працює на російську спецслужбу.
Фото: СБУ
Контррозвідники та слідчі СБУ задокументували злочини російського агента і затримали його на спробі втечі.
Під час обшуків в оселі та офісі затриманого вилучено мобільні телефони та сім-карти із доказами його підривної діяльності на користь рф.
Фото: СБУ
Слідчі Служби безпеки України повідомили йому про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
Наразі зловмиснику обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.