Скриншот з відео
Про це повідомив тимчасовий виконувач обовʼязків очільника Київської ОВА Микола Калашник, пише Рубрика.
За його словами, постраждалій дівчинці надають усю необхідну допомогу. Він додав, що відгукнулися багато небайдужих.
«Тримаємо цю резонансну ситуацію на контролі: нічого не буде замовчано. Цією подією ретельно опікуються правоохоронці», — зауважив голова ОВА.
Він нагадав, що всіх учасників конфлікту вже встановили, а одному з хлопців навіть оголосили підозру. Дії семи учасників розслідують як катування.
«Прошу вгамуватися писак, які зараз у мережі закликають до самосудів та інших агресивних дій щодо учасників чи їхніх родичів», — наголосив посадовець та зауважив, що у справі йдеться про неповнолітніх.
Окрім того, влада разом із вчителями, шкільними психологами, офіцерами освітньої безпеки та ювенальними прокурорами вже активізували роботу з дітьми в області. Калашник підкреслив, що такі ситуації не мають повторитися.
Згодом на побиття школярки в Білій Церкві відреагував омбудсмен Дмитро Лубінець. Він зазначив, що його представники вже зустрілися з дівчинкою та директором школи, де навчаються її кривдники.
Фото: Соцмережі
За словами уповноваженого з прав людини, його представник у Київській області Микита Козиренко взяв справу «під особистий контроль». Як додав Лубінець, Козиренко вже зв'язався з керівництвом поліції.
Крім того, працівники Офісу омбудсмена зустрілися з постраждалою та її родиною, а також провели зустріч із директором школи, у якій навчаються фігуранти справи.
Лубінець зазначив, що керівництво школи запевнило: проведе розмови як з учнями, так і з батьками, аби запобігати таким випадкам у майбутньому.
Що відомо про побиття?
Напередодні в соцмережах поширилося відео, як група підлітків у Білій Церкві на Київщині побила 12-річну дівчинку. На кадрах видно, як постраждалу, яка закриває обличчя руками, по черзі б'ють і хлопці, і дівчата. Вони завдають ударів кулаками, ногами. Зігнувшись, дівчинка просить: «Не треба».
Окрім того, у соцмережах публікували групове фото підлітків з постраждалою, яку поставили на коліна та тримали її за волосся.
Про побиття дівчинки поліції повідомила її мама. Правоохоронці встановили, що неповнолітні зібралися в місцевому парку, куди запросили 12-річну потерпілу. З неї вимагали 15 тисяч гривень.
Щоб залякати дівчинку, 16-річний хлопець погрожував, вдарив дівчинку та розпилив їй в обличчя газовий балончик. Крім того, за даними поліції, він чинив на неї психологічний тиск.
З відео видно, що не він один бив дівчинку. Хоча частина підлітків, здається, лише спостерігала за побиттям збоку.
Якщо ви стали свідком насильства або подібної ситуації, звертайтеся до поліції за номером 102.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.