Новини

Литва оголосила про передачу Україні нової партії військової допомоги

Литва передала Україні новий пакет допомоги, до якого увійшли дрони литовського виробництва. А також – тепловізори та телескопічні навантажувачі.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на пресслужбу Міністерства оборони Литви.

Як зазначили у відомстві, пакет допомоги містить безпілотники литовського виробництва, а також тепловізори та п'ятитонні телескопічні навантажувачі для українських військових.

"Ми не можемо сповільнювати нашу підтримку України, тому що гарантувати безпеку України означає дбати про нашу власну безпеку. Ми також усунули бюрократичні перешкоди, відтепер підтримка надійде в Україну ще швидше", – наголосила міністр національної оборони Литви Довіле Шакалієне.

Фото: Lithuanian MOD

У Міноборони зазначили, що Литва планує цьогоріч зробити основними напрямками підтримки України протиповітряну оборону, боєприпаси, дрони, засоби боротьби з дронами, а також підтримка української оборонної промисловості через фінансування озброєнь, вироблених в Україні.

Фото: Lithuanian MOD

У відомстві підрахувати, що з початку повномасштабного вторгнення росії Литва надала Україні військову допомогу на понад 754 млн євро.

Там також зазначили, що загальна підтримка Литви Україні є довгостроковою і перевищила 1,5 млрд євро.

Свіжі дописи

  • Новини

У Львові прийняли програму популяризації культури донорства крові

Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Стійкість у єдності: у столичному метро відкрилася виставка до роковин повномасштабного російського вторгнення

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Не мовчи – полон вбиває: у Запоріжжі відбулася акція в підтримку українських військовополонених та зниклих безвісти

У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

В Анкарі відкрилася віртуальна виставка “Війна впритул”: демонструє “наживо” наслідки злочинів росіян в Україні

У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Зеленський: Ми робимо конкретні речі, щоб розмови про Україну й про всю Європу відбувалися за участі України і Європи

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

ЄС вивчає можливість конфіскації російських активів для відшкодування збитків Україні, – ЗМІ

Європейський Союз хоче конфіскувати частину заморожених російських активів та віддати їх Україні як компенсацію за… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.