Про це повідомляє Міноборони, передає Рубрика.
Автомототехніка призначена для пересування в умовах складного рельєфу місцевості та бездоріжжя. Йдеться зокрема про:
Серед кодифікованих минулого року зразків наявна продукція європейських, американських, азійських та українських виробників.
Як зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков, використання цього сегменту засобів пересування дозволяє українським воїнам виконувати широкий спектр завдань на передовій, зокрема з:
Серед допущених до експлуатації зразків є транспортні засоби з електричними двигунами.
Зокрема український електромотоцикл "Атом Мілітарі" використовують на фронті не лише як малопомітний безшумний засіб пересування, а й як мобільне джерело електричного живлення, адже вітчизняний електромотоцикл має можливість дозаряджання інших електричних пристроїв від власної батареї.
У Міноборони нагадали виробникам озброєння та віськової техніки, що інформація щодо процедури кодифікації нових зразків ОВТ доступна за посиланням.
Довідка
Нагадаємо, Міністерство оборони у 2024 році допустило до експлуатації понад 1300 зразків озброєння та військової техніки і майже 75% із них – вітчизняного виробництва.
Зокрема у 2024 році Міністерство оборони кодифікувало та дозволило для використання в армії понад 200 зразків автотранспорту.
"Йдеться про численні зразки автотехніки, необхідні підрозділам Сил оборони для виконання широкого спектра завдань. Серед кодифікованих зразків є, зокрема, легкі тактичні авто, пікапи, машини технічної допомоги, мобільні майстерні, автомобілі логістики та інші транспортні засоби вироблені українськими та іноземними автомобілебудівними компаніями. Зокрема MAN, Iveco, Scania, Volvo, DAF, Peugeot, Toyota, Mitsubishi тощо", – розповів заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.
У Міноборони відзначили, що близько 50% з кодифікованих торік автомобільних новинок – вітчизняного виробництва.
Так Міністерство оборони кодифікувало і допустило до постачання Силам оборони спеціальну машину для маскування "Coyote".
Ще Міноборони кодифікувало та дозволило для використання в Силах оборони безпілотного авіаційного комплексу "Щедрик" українського виробництва.
Також повідомлялось, унікальне повнопривідне багі "ГУРКІТ", аналогів якому немає, розробили у Львівському училищі комп'ютерних технологій та будівництва.
Окрім цього, нещодавно в Україні завершилися випробування дронів з оптоволоконним зв'язком.
Також повідомлялось, що українські розробники створили новий безпілотник WarDog, який може вести розвідку в умовах складних рельєфів та під дією ворожого РЕБ.
У трьох львівських закладах професійно-технічної освіти створили сучасні навчально-виробничі хаби. За кошти державного, місцевого бюджету… Читати більше
Національний ботанічний сад імені Гришка підтвердив, що інвестиційний договір про забудову заповідних земель буде розірвано.… Читати більше
Український інститут майбутнього (UIF) презентував масштабне дослідження “Розширення співробітництва між Україною та США: стратегія win-win”,… Читати більше
У Києві встановили шафи резервного живлення для світлофорних об’єктів ще на трьох перехрестях: вул. Овруцька… Читати більше
У Запоріжжі на зупинках громадського транспорту та місцях масового перебування людей встановлюють бетонні модульні укриття. Про це повідомив начальник… Читати більше
На Донеччині загинула 24-річна доброволиця з Білорусі Марія Зайцева. Дівчина відома тим, що брала активну… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.