Про це заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на прес-конференції в Києві, повідомляє РБК-Україна.
"Санкції діють. Ми повинні й далі зміцнювати санкційну політику. Ми теж бачимо прояви певної турбуленції в російській економіці, попри бравурні заяви, що російська економіка впоралась. Ні, це не так", – сказав український міністр після зустрічі зі своїм нідерландським колегою.
За словами Сибіги, зараз дуже важливо, щоб Україна спільно з європейськими та американськими партнерами підіймала ціну агресії для росії.
"І зробили ці прояви певних проблем в російській економіці трендами. Щоб російська економіка зазнавала ще більшої руйнації, щоб вони платили за агресію", – наголосив він.
Окрім того, глава МЗС зауважив, що Україна з великими сподіваннями дивиться на майбутні офіційні контакти з обраним президентом США Дональдом Трампом та його командою після інавгурації.
"Ми з великими сподіваннями та очікуваннями дивимось на наші перші офіційні контакти після 20 січня. І наша оцінка така, що ми маємо додаткові шанси для прискорення досягнення справедливого та всеосяжного миру", – сказав Сибіга.
За його словами, Україна також сподівається "отримати нову динаміку" для досягнення спільної зі США мети – справедливого та всеосяжного миру. І це, як наголосив міністр, є спільним стратегічним інтересом України та США.
"А найкращим шляхом до цього є підтримання принципу "мир завдяки силі". Ми сподіваємось на його подальшу імплементацію", – додав Сибіга.
Нові санкції проти росії
Нагадаємо, 10 січня США запровадили санкції проти понад 30 російських нафтосервісних компаній. Водночас обмеження торкнулися й сербської компанії, яка пов'язана з "Газпром нефть", зокрема до списку увійшли кілька десятків структур "Газпром нефти" і "Сургутнефтегаза"
Нагадаємо, що Велика Британія вперше також ввела санкції проти російських компаній "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз". Обмеження вдарять по доходах росії від продажу нафти.
Раніше Рубрика повідомляла, що уряд Японії у п'ятницю, 10 січня, ухвалив нові санкції проти росії через війну в Україні. Активи заморозять 33 організаціям та 12 людям, серед яких є громадянин Північної Кореї. Ще Токіо обмежить вивезення 335 товарів.
У російській федерації очікують, що зупинка їхніх заводів через останні санкції Сполучених Штатів не сильно вплине на світові ринки, натомість значно скоротить виторг росії.
Міністерство оборони України працює над ідеєю, яка дозволить військовослужбовцям самостійно купувати необхідні для служби речі… Читати більше
16 січня міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Велдкамп відвідав Київ та оголосив про допомогу Україні… Читати більше
Відомий український історик і професор Українського Католицького університету Ярослав Грицак зробив вагомий внесок у підтримку… Читати більше
Служба безпеки України разом із Національною поліцією продовжує інформаційну кампанію "«Спали» ФСБшника", яка спрямована на… Читати більше
Президент Володимир Зеленський назвав сторічну угоду між Україною та Великою Британією новим форматом двосторонніх відносин.… Читати більше
Під час візиту до Києва 16 січня прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про нові… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.