Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, пише Рубрика.
Там розповіли, що знову успішно атаковано базу зберігання нафтопродуктів "Комбінат Крістал" в Енгельсі Саратовської області, де щойно загасили пожежу, що тривала 5 днів після попереднього удару.
"Займання успішно відновлено підрозділами Сил безпілотних систем ЗСУ та Головного управління розвідки", — йдеться у повідомленні.
Також уражено Брянський хімічний завод в місті Сєльцо. Як зазначають у Генштабі, це стратегічний об'єкт військово-промислового комплексу рф. Там виготовляються боєприпаси для ствольної артилерії, реактивних систем залпового вогню, авіації, інженерні боєприпаси та компоненти крилатих ракет "Х-59".
"На території заводу спостерігалася вторинна детонація, що тривала кілька годин. Окрім цього, в ході атаки знищено два ворожих зенітних ракетних комплекси – "Тор" та "Бук". До виконання цього бойового завдання залучалися підрозділи Сил безпілотних систем, Сил спеціальних операцій, СБУ, ракетних військ, Повітряних сил, а також ГУР МО", — йдеться у повідомленні.
Окрім цього, підрозділами української розвідки уражено стратегічні об'єкти військово-промислового комплексу рф — Саратовський нафтопереробний завод та завод "Казаньоргсинтез" (Республіка Татарстан). На обох об'єктах зайнялась пожежа.
"Цілеспрямована та систематична робота з ураження об'єктів, які забезпечують боєприпасами, військовою технікою та паливно-мастильними матеріалами окупаційну армію рф триватиме до повного припинення збройної агресії росії проти України", — наголосили у Генштабі.
Вдень 14 січня у Міноборони рф заявили, російська ППО нібито знищила 6 ракет, 8 ракет Storm Shadow, 1 боєприпас HIMARS та 146 дронів. При цьому де збивали їх збивали — там не уточнили.
Нагадаємо, що за 2024 рік нафтопереробні заводи (НПЗ) і паливні бази на території росії та окупованих територіях України зазнали щонайменше 81 атаки, причому найчастіше страждали нафтові об'єкти південних регіонів рф.
Одним із найбільших інцидентів наприкінці 2024 року стала атака дронів на Новошахтинський НПЗ, яка спричинила масштабну пожежу. Цей завод, розташований неподалік українського кордону, відігравав ключову роль у забезпеченні російської військової техніки паливом. У 2024 році його роботу зупиняли щонайменше тричі, і поки невідомо, чи відновлено виробництво після останньої атаки.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України (UDCG) 9 січня в Рамштайні домовилися зустрітися наступного… Читати більше
Українка Олена Гром зі світлиною під назвою «Олена» стала фотографом року за версією організації Los… Читати більше
Вірменія та Сполучені Штати Америки у вівторок, 14 січня, підписали документ про стратегічне партнерство. Про… Читати більше
Здоровье желудочно-кишечного тракта играет важнейшую роль в общем самочувствии человека. Правильное питание, здоровые привычки и… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров провів переговори з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом, який прибув… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський під час розмови з командувачем Повітряних сил ЗСУ доручив не зменшувати… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.