У чому проблема?
Фронтові автомобілі — це завжди про збереження життів наших захисників, але на фронті вони буквально "горять", їх ремонт часто є складним і витратним. Не кожен автосервіс береться працювати з машинами військових, які потребують тривалого підбору запчастин чи складного відновлення. В результаті автівки залишаються несправними, це ставить під загрозу оперативність евакуації, доставки боєприпасів та виконання бойових завдань.
Яке рішення?
Ветеранський автосервіс NESEMOS взявся за цю місію. Тут беруться за найскладніші випадки, повертають у стрій машини, від яких відмовляються інші. А тепер цей соціальний бізнес відкрив двері й для цивільного транспорту. Кошти, витрачені на ремонт цивільних автомобілів, стануть внеском у відновлення фронтових машин, які рятують життя на передовій.
Як це працює?
Військові автомобілі мають працювати безвідмовно
Команда засновників NESEMOS складається з людей, яких безпосередньо торкнулася війна. Марія Ксьондзик, власниця й директорка — донька загиблого військового, а Петро Шуклінов, співзасновник — діючий військовий і волонтер. Над відновленням автівок для фронту вони разом із командою однодумців працювали з перших днів повномасштабного вторгнення. Спочатку просто переганяли авто, потім почали відкривати масштабні збори на закупівлі. А щоб допомагати ще ефективніше, відкрили власний автосервіс, який став базою команди NESEMOS.
"Досвід показав, що багато комерційних автосервісів не справляються з якісним ремонтом військових машин, а чекати по кілька тижнів або переплачувати за неякісну роботу — це неприпустима розкіш в умовах війни. Тому ми вирішили створити власний автосервіс: спочатку це був гараж, а тепер — повноцінний сучасний хаб", — розповідає Петро Шуклінов.
Також команда заснувала благодійний фонд Nesrmos та відкрила магазин донатів з однойменною назвою, де головним товаром стали трофеї зі збитих російських літаків.
А це точно спрацювало?
Що роблять в NESEMOS для військових:
Крім того, з початку 2022 року:
"NESEMOS — це не просто бізнес, а довгострокова місія. Ми створюємо автосервіс мрії, що є зручним, інклюзивним, дружнім до військових, ветеранів, людей на кріслах колісних, батьків із дітьми та всіх, хто розділяє наші цінності", — ділиться Марія Ксьондзик.
Чому вирішили обслуговувати й цивільні авто?
"Попит на ремонт військових авто не зменшується, а навпаки, лише зростає. Водночас ми розуміємо, що довгостроково існувати лише коштом донатів складно", — зазначає Петро Шуклінов.
За словами співзасновників автосервісу, запуск цивільного напрямку дозволить:
До речі, частину коштів на обладнання NESEMOS отримали завдяки перемозі в "Бізнес Трампліні 2.0" від Rozetka та Visa, що дало бізнесу 1 млн грн на розвиток.
"Це інвестиція не тільки в справу, а й у майбутнє українських ветеранів", — стверджує Марія Ксьондзик.
Як звернутися до NESEMOS?
"Наші цивільні клієнти — це люди, яким важливо, щоб з їхніх витрат частина йшла на підтримку армії. Ми працюємо з авто різних марок й гарантуємо відповідальне ставлення до роботи", — говорить Петро Шуклінов.
Що пропонує автосервіс:
На відвідувачів чекають:
З кожного цивільного ремонту частина прибутку йде на закупівлю інструментів та обладнання для ремонту фронтових авто. Мета — здешевити та забезпечити швидший і якісніший ремонт військових машин.
Волонтерам знижка — 10%, знижка за УБД — 20%.
Деталі — на сторінках сервісу:
Ще більше корисних рішень!
"Для нас це інвестиція у майбутнє. Ми вклали особисті кошти в цей проєкт, залучаємо на нього гранти, плануємо його розвиток на роки вперед, бо віримо в перемогу, бо нам потрібна Україна і ми робимо свій внесок в її розвиток на підтримку. Дякуємо всім, хто підтримує нас: волонтерам, донорам, клієнтам. Разом ми робимо реальну справу", — каже Марія Ксьондзик.
Як ще підтримати проєкт?
Щоб ремонтувати 20–25 військових авто щомісяця, ветеранській ініціативі потрібно збирати 1 млн грн. Кожен донат рятує. Способи підтримати проєкт:
Нагадаємо, як повідомляла "Рубрика", в Україні створили онлайн проєкт, де зібрані поради від експертів зі створення доступного робочого середовища для ветеранів і ветеранок.
Календарі на 2025 рік, призначених для збору коштів, випустили в Італії та Португалії. Їх було… Читати більше
Верховний Суд України визнав приготування кальянів у ресторанах стимулюванням продажу тютюнових виробів, попри те що… Читати більше
З лютого місяця харківські волонтери мають намір запустити загальноукраїнську систему поселення для людей, яких евакуюють… Читати більше
On the night of January 10, near the village of Chaltyr in the Rostov region,… Читати більше
Сервіс "Дія" став ще зручнішим для водіїв. Відтепер при отриманні штрафу доступні не лише текстові… Читати більше
У США масштабні лісові пожежі охопили уже п’ять районів навколо Лос-Анджелеса, змусивши евакуюватися щонайменше 180… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.