Про це пише "Рубрика" із посиланням на співорганізаторів ініціативи Royal Canin.
У чому проблема?
За даними UAnimals, одна пара котів та їхні нащадки можуть народити 420 тисяч кошенят за 7 років, а одна пара собак та їх потомство — до 84 тисяч цуценят.
Відповідно навіть невелика кількість безпритульних нестерилізованих тварин може призвести до значного збільшення їхньої чисельності буквально через декілька років.
Яке рішення?
Стерилізація вважається дієвим та гуманним методом зменшення чисельності безпритульних тварин. Тому з 6 січня в Україні стартувала ініціатива "Піклування без кордонів: безкоштовна стерилізація котів та собак". Спільний проєкт Royal Canin Україна та ГО "Dog&Duck" охопить як безпритульних, так і домашніх тварин та триватиме до до 28 лютого 2025 року.
Послуга стерилізації надаватиметься безкоштовно у ветклініках-партнерах проєкту. Скористатись нею зможуть як власники домашніх улюбленців, так і волонтери, які опікуються безпритульними тваринами. Крім цього, усі чотирилапі за необхідності отримають щеплення від сказу.
Як це працює?
Стерилізація є необхідною процедурою для домашніх улюбленців. Вона зменшує ризики розвитку ряду захворювань, до того ж запобігає втечам тварин з дому у період охоти, потраплянням в сутички за можливість паруватись та зменшує ймовірність заразитись захворюваннями, що передаються статевим шляхом.
Навіть якщо улюбленець проживає вдома та не виходить на вулицю – стерилізація для нього є необхідною, адже у нього продовжують вироблятись гормони та проявляється природна поведінка. До того ж, відсутні гарантії, що тварина не втече з дому за нагоди через відчинене вікно чи двері.
Де буде діяти проєкт?
Ініціатива охоплює 6 областей, зокрема:
Щоб записати своїх улюбленців чи безпритульних тварин на стерилізацію, заповніть гугл-форму. Куратори проєкту сконтактують із вами у порядку чергу. Кількість місць обмежена.
В межах проєкту покриваються винятково витрати на:
Будь-які інші витрати на медичне обстеження, лікування, оперативне втручання, забезпечення ліками тварин тощо згаданим проєктом не покриваються.
Як раніше писала "Рубрика", результати проведеного дослідження показали, що 82% українців вважає стерилізацію дієвим способом боротьби із неконтрольованим розмноженням безпритульних тварин.
Також повідомлялось, що гуманістичний рух "UAnimals" та мережа зоомагазинів MasterZoo запустили збір "Лапка турботи" для стерилізації тварин у прифронтових містах і селах, де немає ветеринарних клінік.
Окрім того, Зоопатруль UA є унікальним для України притулком для чотирилапих. Лікування найскладніших випадків у власній ветклініці, відправлення тварин за кордон та тепла підлога у вольєрах — все це лише частина того, що вирізняє його з-поміж інших. Як український продюсер разом з командою за сім місяців війни створив особливий притулок — дізнавалась "Рубрика". Читайте у нашому матеріалі: "Тисяча нових домівок і вольєри з підігрівом: як працює унікальний український притулок для тварин".
Польща залишається однією з найпопулярніших країн для міграції. В першу чергу мова йде саме про… Читати більше
Вывод криптовалюты Tether возможен разными способами. Обменивать ее можно как на криптовалюты, так и на… Читати більше
Українська компанія "Роботизовані Комплекси" представила новий наземний дрон "Плющ" з 10-метровою щоглою, яка може нести… Читати більше
11 лютого у Верховній Раді підтримали правку щодо закупівлі для добудови блоків Хмельницької АЕС реакторів… Читати більше
До Дня безпечного інтернету, що відзначають 11 лютого, U-Report оприлюднив опитування, яке засвідчує, що більш… Читати більше
У січні 2025 року найпоширенішою причиною загибелі мирних жителів в Україні стали ударні безпілотники ближньої… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.